مقالات عکاسی عروس و داماد

آتلیه عروس و داماد در تهران

آتلیه عروس و داماد در تهران در اولویت چندم تدارک مراسم شماست؟ اگر در حال انجام مراحل و مقدمات مراسم عروسی خود هستید اما عکاسی و فیلمبرداری آن را دست کم گرفته اید باید بگوییم که سخت در اشتباهید! شما هر چقدر هم برای عکاسی و فیلمبرداری مراسم خود هزینه کنید و وقت بگذارید ارزش اثری که تحویل می گیرید چندین برابر است. این کار تخصصی را به یک مجموعه حرفه ای استودیو عروس و داماد واگذار کنید تا در آینده ببینید که چه میراث گرانبهایی را از مهمترین رویداد زندگی خود به عنوان یادگاری برداشته اید!

با ما در این مطلب همراه شوید تا بهترین آتلیه عروس در تهران را بیشتر بشناسیم و ببینیم چرا مجموعه طوس بعنوان مجرب ترین استودیو عروس در تهران شناخته می شود. پس ادامه مطلب را از دست ندهید.

معرفی بهترین آتلیه عروس و داماد در تهران

استودیو طوس بهترین آتلیه عروس در تهران در زمینه تجهیزات مدرن و لوازم فیلمبرداری حرفه ای، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و از تکنولوژی های روز دنیا، دوربین های حرفه ای و سایر ابزارهای مدرن عکسبرداری و فیلمبرداری استفاده می‌کند اما این برای مجموعه طوس تمام ماجرا نیست! ما در طوس استودیو عروس و داماد معتقدیم که هنر و خلاقیت در زمینه عکاسی و فیلمبرداری عروسی حرف اول را می زند.

مطمئنا کادر فنی که دارای دانش و تخصص لازم در حوزه عکاسی و فیلمبرداری باشد یکی از مهمترین ویژگی های لاکچری ترین آتلیه عروس و داماد در تهران است. به همین دلیل ما به هنر و خلاقیت تیم خود بیش از ابزار و تجهیزات مدرن این مجموعه می بالیم. شما نیز توجه داشته باشید که اگر وارد یک آتلیه برای قرارداد شدید تنها محو تجهیزات آن نشوید و یا دکور آتلیه شما را تحت تاثیر قرار ندهد. قبل از هرچیز نمونه کارهای استودیو عروس در تهران را ببینید، از خلاقیت و هنر کادر فیلمبرداری و عکس‌برداری آن آتلیه مطمئن شوید و اخلاق حرفه ای تیم را زیر نظر داشته باشید.

در ادامه به شما می گوییم که چرا طوس استودیو بعنوان بهترین آتلیه عروس در تهران در اذهان پایتخت نشینان جا خوش کرده است.

برای ما روح کار مهمتر است تا خودِ کار!

هر چند پیشرفت صنعت فیلمبرداری به کمک استودیو عروس و داماد طوس آمده است اما روح کار از خودِکار برای ما مهم تر است. ما نمی خواهیم شما یک فیلم مصنوعی با ژست ها و ایده های پیش پا افتاده داشته باشید؛ مطمئنا شما هم نمی خواهید هر وقت به عکس و فیلم عروسی دیگران نگاه می‌کنید مشابه آن را در آلبوم یا فایل های خود ببینید. پس قبل از هر چیز روحیات، استایل فردی، تیپ شخصیتی، علایق و خواسته های شما برای ما مهم است. ما برنامه های زیادی برای انحصاری کردن فیلم عروسی تان داریم!

شما خودتان وقتی به عکس زیبای یک عروس و داماد نگاه می کنید اعتقادات تان چیست؟ آیا دوربین های حرفه ای باعث شده شما تحت تاثیر یک ژست عاشقانه در عکس عروس و داماد در کنار دریا، لب ساحل، میان جنگل ها و کنار یک برکه زیبا شوید یا آن ایده‌ای که برای آن عکس ارائه شده است؟

مطمئنا برند و کیفیت دوربین بی‌تأثیر نیست اما این روح عکس است که شما را به وجد می آورد و باعث می شود برای چند ثانیه مبهوت یک تصویر و داستان آن شوید.

ما تمام این فاکتور ها را در نظر می گیریم و سعی می کنیم کار نهایی را بر اساس هنر عکاسی مدرن آتلیه عروس و داماد در تهران به شما تحویل دهیم. دقیقا این همان چیزی است که استودیو طوس را از سایر رقبای خود متمایز کرده است و آن در نظر گرفتن روحیات انسانی برای خلق اثری متفاوت می باشد.

استخدام افراد متخصص

امروزه تعداد استودیو عروس در تهران مانند گذشته نیست که یک آتلیه در یک محله و منطقه وجود داشته باشد و همه برای انداختن عکس عروسی به آن مراجعه کنند. در حال حاضر تعداد زیاد آتلیه عروس و داماد در تهران نشان از تغییر سبک زندگی ها و علاقه زوجین برای ثبت مراسم های مهم زندگی شان دارد. اما به این نکته توجه کنید که برخی آتلیه ها هزینه‌ای برای استخدام کادر فنی نمی کنند و برای هر مراسم ممکن است عکاسان و فیلمبردارانی که نیاز به همکاری و فعالیت دارند و یا به صورت آزاد تصویر برداری می کنند را برای برنامه های خود بکار بگیرند.
هرچند برخی از این عکاسان و فیلمبرداران، تخصص و تجربه لازم را دارند اما به هر حال چون با آتلیه مورد نظر، تجربه همکار مفیدی نداشته اند ممکن است برنامه شما را با مشکلاتی مواجه کند. بنابراین هنگامی که برای پیدا کردن آتلیه عروس و داماد در تهران به یک مجموعه مراجعه می کنید حتماً این سوال را بپرسید که آیا کادر فنی در استخدام آتلیه است یا خیر؟

امانتداری و حفظ حریم مشخصی مشتریان

یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب آتلیه عروس و داماد در تهران مسائل امنیتی و امانتداری مجموعه است. فراموش نکنید که فایل های شما کاملاً شخصی است. هیچ کس نباید بدون اجازه از عکس و فیلم های شما استفاده های تبلیغاتی کنند، آن را برای نمونه کار به سایر مشتریان ارائه دهد؛ یا آن را در سایت‌ها و شبکه‌های مجازی منتشر کند مگر اینکه جزئیات آن در قرارداد ذکر شده باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر رو پر کنید، ما با شما تماس میگیریم

ارائه خدمات با مناسب ترین قیمت

مهارت عکاس و فیلمبردار، زحمتی که برای ثبت بهتر تصاویر شما می کشد، تدوین و مونتاژ فیلم، ارائه پوزیشن و ایده های خلاقانه، طراحی آلبوم، تولید کلیپ های ویدیویی و… همه و همه گزینه هایی هستند که شما باید آن هزینه آن را در قالب قرارداد عکاسی پرداخت کنید. البته نباید زیاد درگیر تجملات شوید. به شما این اطمینان را می دهیم که در استودیو عروس و داماد طوس، مناسبترین قیمت را در قبال دریافت بهترین خدمات پرداخت می کنید.

مشاوره شخصیت محور

هر آتلیه عروس و داماد در تهران برای تبیین خدمات ویژه خود به عروس و دامادها، مشاوره های رایگان ارائه می دهند اما شما به این مشاوره ها اکتفا نکنید. شما فرد خاصی هستید هیچکس لنگه شما در دنیا نیست بنابراین فیلم عروسی شما هم باید خاص باشد و و ردپایی از اخلاق و تمایلات و سلایق شما در آن به چشم بخورد.
هنگام مشاوره با تیم آتلیه عروس و داماد در تهران تمام این موارد را در میان بگذارید. به عکاس خود بگویید که به چه چیزهایی علاقه دارید و می خواهید چه مواردی در عکس‌های شما برجسته شود. عکس های خانوادگی به شما هیجان بیشتری می دهد یا بودن در کنار دوستانتان؟ به کدام موسیقی ها علاقه دارید یا از آن خاطره ای در ذهنتان به جا مانده است؟ خلاصه اینکه هر چه را در ذهن دارید از همان ابتدا در جلسات مشاوره با استودیو عروس در تهران در میان بگذارید.
البته برخی از آتلیه ها چندان به نظر مشتریان توجه نمی کنند و سبک و سیاق خود را در پیش می‌گیرند. خوشبختانه این موضوع در استودیو طوس کاملاً برعکس است. ما در جلسات مشاوره دقیقاً از مشتریان خود می خواهیم که درباره احساسات شان حرف بزنند و انتظارات خود را به صورت شفاف بیان کنند.

رعایت اصل مشتری مداری

مطمئناً رفتار صحیح و مشتری مداری یکی از گزینه هایی است که باعث می‌شود یک آتلیه مشهور شود، بر سر زبان‌ها بیفتد و عنوان بهترین آتلیه عروس در تهران را به خود اختصاص دهد. برای همین استودیو عروس و داماد طوس، امروز پیشنهاد خیلی از عروس و داماد ها برای ثبت زیباترین روز زندگی و مراسم ازدواج به سایر زوجین است.

سابقه کار مهم است اما ایده های جدید مهم تر!

سابقه کار عامل بسیار مهمی در انتخاب آتلیه عروس و داماد در تهران است اما این همه چیز نیست. ممکن است آتلیه ای را بیابید که سال‌های سال است در زمینه عکاسی و فیلمبرداری عروسی کار می‌کند و در بیشمار مراسم شرکت کرده است. اما وقتی آلبوم نمونه کارهای آن را می بینید با روندی تکراری مواجه می شوید؛ بطوری که ایده های خسته کننده و ژست های کپی شده را در تمام آثار آن به وضوح درک می کنید. آتلیه هایی که هیچ حرف تازه‌ای برای گفتن ندارند و هرگز تلاش نکرده اند که خود را با ایده های جدید و تکنولوژی های روز دنیا پیش ببرند.
استودیو طوس بهترین آتلیه عروس در تهران به این امر کاملا واقف است که چگونه الگو های عکاسی و فیلمبرداری روز به روز در حال تغییر و تحول است و اتفاقا موفقیت خود را مدیون همسویی با این سیل تغییرات بین المللی می‌داند. هرچند استودیو عروس و داماد طوس یک مجموعه قدیمی و با سابقه کار مفید و حرفه ای است اما هنگام دیدن نمونه کارها هرگز نمی توانید یک الگوی قدیمی را در میان عکس و فیلم های این مجموعه ببینید.

مدیریت زمان در حساس ترین روز زندگی شما

اگر آتلیه عروس و داماد در تهران نسبت به مدیریت زمان حساس باشد و تنظیم زمان درستی داشته باشد هرگز شما در طول مراسم خود یا قبل از آن دچار اضطراب نمی شوید. حتی نگران نیستید که خروجی کار خود را در زمانی غیر از موعد مقرر دریافت کنید. این یکی از مهمترین ویژگی‌های طوس بهترین آتلیه عروس در تهران است.
بهر حال ممکن است در روز مراسم شما، اتفاق پیش‌بینی نشده‌ای رخ دهد. شاید آرایشگاه در زمان معین نتواند کار شما را تمام کند؛ در ترافیک بمانید، مشکلی برای لباستان پیش بیاید یا ماشین وسط راه خراب شود و هزار و یک اتفاق دیگر! حتی ممکن است ناگهان شرایط جوی دست به دست این مسائل دهد و مراسم شما را با اختلال مواجه کند.
در این صورت تنها حرفه‌ای ترین آتلیه عروس و داماد در تهران با فاکتور وقت شناسی و مدیریت زمان به داد شما می رسد و نمی گذارد کوچکترین اختلالی در زیباترین رویداد زندگی شما ایجاد شود. بنابراین تمام این موارد را هنگام انتخاب استودیو عروس در تهران در نظر داشته باشید.

ما برای تجهیزات طوس استودیو هزینه کرده ایم!

برخی از آتلیه ها یا آتلیه عروس و داماد در تهران برای تکمیل تجهیزات تصویربرداری و فیلمبرداری خود از تجهیزات اجاره ای استفاده می کنند.

اما این خود ممکن است منجر به مشکلاتی در ثبت تصاویر شما آن هم در حساس ترین روز زندگی تان شود.

به هر حال تجهیزات اجاره ای مشکلات خود را دارد! ممکن است به ناگاه روشن نشود، با مشکل فنی روبرو شود و یا یک نقص فنی داشته باشد که حتی عکاس و فیلمبردار هم دلیل آن را نداند.

بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم هرگز ریسک نکنید و اگر می خواهید با آرامش خاطر مراسم عروسی خود را ثبت کنید سراغ آتلیه هایی بروید که تجهیزات حرفه ای را در مجموعه خود داشته باشند.

در این صورت تیم آتلیه به مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری تجهیزات خود تسلط کافی خواهند داشت، قابلیت هر ابزار را می شناسند، حتی اگر مشکل یا نقصی داشته باشد آن را قبل از مراسم برطرف می‌کنند و در نهایت اگر یکی از تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز در مراسم خراب شد؛ اعتبار و سابقه کار به آنها کمک می کند تا بتوانند به راحتی تجهیزات مورد نیاز خود را جایگزین کنند.

ما در استودیو عروس و داماد طوس برای تهیه و خرید تک تک تجهیزات برند عکسبرداری و فیلمبرداری، هزینه کرده ایم تا خدمات خود را با برترین تکنولوژی های روز دنیا به عروس و دامادهای ایرانی ارائه دهیم.

خدمات ارائه شده در بهترین آتلیه عروس و داماد در تهران

احترام به مشتری یکی از ویژگی های بهترین آتلیه عروس در تهران است و این امر محقق نیم شود مگر با ارائه خدمات باکیفیت! مسئول استودیو عروس در تهران باید این نگاه را به مجموعه خود منتقل کند که همیشه و همیشه حق با مشتری است. بنابراین نگران تضعیف حقوق خود به عنوان یک مشتری در مجموعه طوس آتلیه عروس و داماد در تهران نباشید. در این مجموعه حرفه ای حقوق شما کاملا محفوظ است، در نهایت احترام نیازهای شما برطرف می‌شود و هر خدماتی که انتخاب کنید با کیفیت کامل به شما ارائه می گردد.

خدمات استودیو طوس بهترین آتلیه عروس در تهران عبارتند از:

 • به کارگیری بروزترین تجهیزات در عکاسی و تصویربرداری از جمله رونین، کرین، ریل، هلی شات و…
 • استفاده از ست لنز های مدرن و جدیدترین دوربین های عکاسی و فیلمبرداری
 • کادر بندی فوق حرفه ای در عکاسی عروس و داماد
 • تدوین های متنوع با استفاده از به روزترین نرم افزارها
 • در نظر داشتن ایده و سلایق متفاوت عروس و داماد ها
 • طراحی به روز ترین آلبوم های ژورنالی و دیجیتالی
 • امکان تست روتوش و تست طراحی
 • استفاده از به روزترین دستگاه های چاپ و صحافی برای چاپ عکس و آلبوم شما
 • دارای زیباترین باغ عمارت های اختصاصی
 • تنوع لوکیشن ها
 • ارائه خدمات فرمالیته در کشور و خارج از کشور
 • تنوع در ارائه خدمات مطابق با سلیقه و بودجه عروس و دامادها در زمینه تعداد عکس ها، انواع قاب، انواع جلد آلبوم در سایزهای متفاوت، شاسی و غیره

انواع پکیج عکاسی و فیلم برداری در بهترین آتلیه تهران

مراسم عروسی شما تنها یکبار اتفاق می افتد بعد همه چیز تمام می‌شود! اما تنها چیزی که از آن روز برای شما به جا می ماند عکس و فیلم هایی است که خاطرات آن را برایتان زنده نگه می دارد. بنابراین لازم است برای ثبت باشکوه این روز بهترین آتلیه عروس در تهران را پیدا کنید. دقت کنید که هرگونه اشتباهی در انتخاب آتلیه عروس و داماد در تهران هیچ وقت دیگر جبران نمی شود. ما به شما حق می دهیم که پیدا کردن استودیو عروس در تهران کار سختی باشد. مگر شما چند بار در زندگی تان به دنبال استودیو عروس و داماد بوده اید که الان بخواهید در این زمینه تجربه داشته باشید؟!

به همین دلیل پیشنهاد می کنیم نظرات مشتریان هر مجموعه را حتما بخوانید و سعی کنید خودتان به کمک سایر مشتریان بهترین آتلیه عروس در تهران را تشخیص دهید. بهتر است از آرایشگاه ها یا باغ تالار یا سالن پذیرایی نخواهید که بهترین گزینه را به شما معرفی کند. ممکن است برخی از این اصناف پورسانت هایی را از آتلیه هایی که به شما پیشنهاد می کنند دریافت نمایند و در نتیجه شما وقت و پول و خود را هدر می‌دهید و در پایان کار خود را آنچنان که مورد نظرتان است تحویل نمی گیرید.

ارائه انواع پکیج عکاسی و فیلم برداری در استودیو طوس بهترین آتلیه تهران، ویژگی مهمی است که روز به روز مشتریان بیشتری را به سمت این مجموعه رهنمون می کند. از جمله:

 • پکیج‌ عقد
 • پکیج‌های فرمالیته (در لوکیشن های تهران، قشم، گرمسار، چابهار و شمال)
 • پکیج‌های تور (در لوکیشن های قشم، چابهار و ترکیه)
 • پکیج‌های خانواده و کودک (بارداری، جشن تولد، نوزاد، سالگرد ازدواج، دورهمی و خانوادگی)

ارائه سناریوهای اختصاصی برای هر موقعیت(در نتیجه می توانید فیلم انحصاری خود را داشته باشید)، استفاده از به روزترین تجهیزات حرفه ای در زمینه فیلمبرداری و عکسبرداری، همکاری با لوکیشن های چشمگیر در داخل و خارج از کشور ، استفاده از به روزترین تجهیزات از جمله دوربین های فورکی، هلی شات و غیره ، فیلمبرداری توسط کادری متخصص، جوان و خوش ذوق، ارائه سبک های نوین برای فیلمبرداری مراسم، ارائه تخفیف و هدایای ویژه در پکیج ها و… از جمله مهمترین ویژگی های هر کدام از این پکیج ها است.

نمونه کارهای بهترین آتلیه عروس و داماد

در کادر استودیو عروس و داماد طوس، تمام افراد از عکاس تا فیلمبردار و ادیتور همه و همه در حرفه خود خلاق هستند و ایده هایی ناب برای فیلم و عکس شما به ارمغان می آورند. همیشه قرار نیست که عکاسی و فیلمبرداری مراسم عروسی، روال عادی و معمولی داشته باشد. ما در هر پروژه، برای عروس و دامادها ایده های نابی داریم و دست به عملی مبتکرانه می زنیم تا زیبایی کار شما چندین برابر شود.
البته که از قوانین تصویربرداری نیز به خوبی تبعیت می نماییم اما گاهی با شکستن این قوانین مجموعه فیلم و آلبوم شما را تبدیل به یک شاهکار بی نظیر و بی بدیل می کنیم و آن را در صورت توافق بعنوان نمونه کارهای بهترین آتلیه عروس و داماد در تهران به سایر افراد ارائه می دهیم.

نحوه رزرو بهترین آتلیه عروس و داماد

پس از انتخاب بهترین آتلیه عروس و داماد در تهران، تعیین تاریخ و زمان دقیق مراسم عروسی و اطمینان از اینکه استودیو عروس و داماد در تاریخ و زمان مورد نظر در دسترس است، قیمت های استودیو عروس و داماد و سرویس های ارائه شده را نیز بطور کامل در جلسات آنلاین یا حضوری بررسی کنید. همچنین درباره انتخاب لوکیشن مناسب برای عکاسی و فیلمبرداری نظر را جویا شوید و ببینید آیا اتلیه مورد نظر تجهیزات لازم را دارد یا خیر، در نهایت می توانید برای رزرو استودیو عروس در تهران اقدام کنید.
جهت رزرو عکاسی در طوس بهترین آتلیه عروس در تهران می‌توانید به صورت حضوری، تلفنی و اینترنتی اقدام کنید. برای رزرو حضوری به آدرس شهرک غرب بلوار دادمان (شرق به غرب) مابین درختی و یادگار نبش کوچه فاضل جمی (معراج) پلاک ۱ واحد ۳ مراجعه نمایید.
سایت طوس استودیو برای رزرو به صورت اینترنتی و شماره‌های ۰۲۱۸۸۵۷۱۰۰۶، ۰۲۱۸۸۵۷۱۰۰۲، ۰۲۱۸۸۵۷۰۲۳۹ و ۰۹۱۲۸۸۷۷۳۳۹ برای رزرو تلفنی در دسترس عروس و دامادهای عزیز قرار دارد.

با طوس استودیو در تماس باشید

چرا می گوییم انتخاب آتلیه عروس و داماد در تهران حساسیت زیادی دارد؟ شاید هر کسی بتواند به راحتی یک دوربین حرفه ای را روشن کند، دکمه رکورد را بزند، کمی فیلم بگیرید و در نهایت آن را خاموش کند. اما آن چیزی که عکس و فیلم شما را متفاوت می‌کند تخصص عکاس است. داشتن ابزار حرفه ای به تنهایی کافی نیست! یک عکاس و فیلمبردار خلاق باید این قابلیت را داشته باشد که تمام پتانسیل سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تجهیزات مجموعه را به کار بگیرد تا اوج زیبایی را در تصاویر شما به نمایش بگذارد.
استودیو عروس و داماد طوس همه انتظارات شما را از تجهیزات حرفه ای و تخصص عکاسان و فیلم برداران مجموعه برآورده می کند. پس با ما در تماس باشید!

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *