پکیج نامزدی

مختص روز مراسم

35

میلیون تومان

 • تصویر‌‌برداری 2 دوربینه با کیفیت 4k
 • هلی شات (Drone) باغ
 • مووی کم (رونین) باغ
 • عکسبرداری باغ و مراسم
 • تدوین کامل
 • آلبوم سایز ۳۰*۶۰ (۱۰ برگ معادل ۲۰ صفحه)+باکس
 • آلبوم کیفی با طراحی آلبوم ۳۰*۶۰
 • قاب عکس ۳۰*۴۰
 • تقدیم کلیه فایل ها با کیفیت اصلی
پکیج عقد محضری

مختص روز مراسم

25

میلیون تومان

 • تصویر‌‌برداری 1 دوربینه با کیفیت 4k (باغ و مراسم)
 • عکسبرداری باغ و مراسم
 • مووی کم (رونین) باغ
 • عکسبرداری باغ و مراسم
 • تدوین کامل
 • 2 عدد قاب 20*25 
 • 10 قطعه عکس 16*21
 • تقدیم کلیه فایل ها با کیفیت اصلی

پکیج عقد با استودیو طوس

خیلی از زوج‌‌های جوان برای مراسم عقد به دنبال مناسبترین قیمت به همراه خدمات عالی هستند، طوس استودیو با داشتن عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای نیاز زوجین را با ارائه خدماتی نظیر ویرایش حرفه‌ای ویدئو و عکس‌ها، پکیج‌های متنوع و لوکیشن‌های خاص برطرف کرده است. 

پخش ویدیو

توضیحات پکیج عقد

خرید پکیج عقد و نامزدی، یکی از حساس ترین گزینه انتخابی برای عروس و دامادها است. چون در این پکیج قرار است تمام لحظات عاشقانه آنها مربوط به اولین روزهای آشنایی شان ثبت شود.

اکثر عروس و دامادها ترجیح می دهند در پکیج عقد خود بیشتر از خدمات عکاسی برای ثبت این لحظات تکرار نشدنی استفاده کنند تا فیلمبرداری. تهیه قاب عکس های مختلف و کلیپ های متنوع از مراسم نامزدی می تواند خاطرات شیرین دوره آشنایی عروس و دامادها را برای همیشه زنده نگه دارد. به شرطی که عکس و کلیپ های تهیه شده کیفیت و قابلیت ماندگاری در طولانی مدت را داشته باشند.

چرا استودیو طوس را برای مراسم عقد خود انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین عکاس و فیلمبردار و حتی پکیج عقد برای مراسمی که فقط یکبار قرار است اتفاق بیفتد، اهمیت بسیار زیادی دارد. برای همین عروس و دامادها باید در انتخاب پکیج عقد خود، دقت لازم را داشته باشند. این در حالی است که یکی از گزینه انتخابی برای پکیج عقد و نامزدی می تواند استفاده از خدمات استودیو طوس باشد. ما در طوس استودیو بهترین و حرفه ای ترین عکاسان را برای عکاسی و فیلمبرداری این لحظات عاشقانه انتخاب کرده ایم. همکاران مجرب و با تجربه ما در استودیو طوس اهمیت و حساسیت مشتریان عزیز را برای ثبت و ضبط این لحظات کاملا درک کرده اند.

مهمترین ویژگی عکاسان ما در استودیو طوس که در پکیج نامزدی، با عروس و دامادها همکاری دارند عبارتند از:

خلاقیت و تخیل

همه ما می دانیم که عکاسی نوعی هنر و خلاقیت است. یک عکاس خوب و ماهر باید دارای ذهنی خلاق و تخیلی قوی باشد تا بتواند راه های مختلفی را برای ثبت لحظات خاص پیدا کند. همکاران ما در استودیو طوس، با کسب تجارب بالا در زمینه تهیه پکیج عقد سعی می کنند اوج خلاقیت خود را برای ثبت لحظات حساس و عاشقانه مشتریان عزیز به کار گیرند.

توجه به جزییات

یک عکاس مجرب و کاربلد در زمینه تهیه پکیج نامزدی، باید به این نکته توجه کند که عکاسی و فیلمبرداری از لحظات آشنایی و عاشقانه می تواند مملو از لحظات جذاب و دیدنی باشد. پس باید توجه زیادی به جزییات مراسم و حساسیت مراسم داشته باشد. در نظر گرفتن کلیه فرایندهای عکاسی از نور، ترکیب بندی، سوژه، و هر چیز دیگری در این می تواند تاثیر بسیار زیادی در بهبود و کیفیت پکیج عقد داشته باشد. حتی برعکس، کوچکترین بی تجربگی عکاسان می تواند همه چیز را خراب کند. بنابراین، توجه به جزئیات بسیار مهم است که همکاران ما در استودیو طوس این موضوع را کاملا درک کرده اند.

صبور بودن و انعطاف پذیری

بدون شک عروس و دامادها برای حضور در جلسه نامزدی که به عنوان یک مراسم مهم و به یادماندنی در خاطره آن ها ثبت خواهد شد، استرس زیادی دارند. حتی ممکن است آمادگی لازم برای ژست های مناسب و عاشقانه در این مراسم را نداشته باشند. در این شرایط عکاسان ماهر و مجرب می توانند با صبر و حتی انعطاف پذیری شرایط مناسبی را عکاسی و فیلمبرداری از آنها مهیا کنند. همکاران مجرب ما در استودیو طوس تجربه کافی در این زمینه را دارد. حتی می توانند عروس و داماد ها را برای انتخاب ژست های بهتر و متنوع تر راهنمایی کنند.

خالی از لطف نیست که بگوییم همکاران ما در استودیو طوس تمام ویژگی و تجارب کافی در زمینه شغل خود را دارند و سعی می کنند بهترین خدمات را در زمان معین شده تحویل دهند.

قیمت پکیج عکاسی عقد و نامزدی

یکی از مهمترین فاکتور ها در تعیین پکیج عقد و نامزدی، قیمت آن است. از طرفی هم مهمترین و اصلیترین موضوع در قیمت این پکیج ها، کیفیت و نوع خدمات ارائه شده است. همه چیز بستگی به انتخاب عروس و دامادها دارد که باید بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب با بودجه خود انتخاب کنند. همکاران ما در طوس استودیو سعی می کنند تمام نیازهای عروس و دامادها را متناسب با هزینه ای که برای پکیج عقد انتخاب می کنند در نظر بگیرند و در نهایت خدمات باکیفیتی را ارائه دهند. هدف واقعی و اصلی در استودیو طوس، جلب رضایت مشتریان عزیز با ارائه خدمات باکیفیت و منحصر به فرد است.

در هنگام برآورد و ارزیابی قیمت های پکیج عروسی باید به این موضوع توجه داشت که تصاویر و عکس های تهیه شده در چنین مراسمی، به عنوان لحظه های به یادماندنی و تکرار نشدنی ثبت می شوند. این عکس ها برای همیشه ماندگار خواهند بود و در زنده نگه داشتن خاطرات کمک می کنند. پس تهیه بهترین و با کیفیت ترین فیلم و عکس در این مراسم ها، ارزش سرمایه گذاری و هزینه کردن در کنار سایر هزینه و مخارج عقد و عروسی را دارند.

خدمات پکیج عقد و نامزدی در استودیو طوس

هدف اصلی همکاران ما در استودیو طوس برای جلب رضایت ارائه خدمات مناسب و باکیفیت در انواع پکیج ها از جمله پکیج فرمالیته، عروسی و پکیج عقد و نامزدی است. به طور کلی، خدمات پکیج عقد و نامزدی در استودیو طوس شامل موارد زیر می شوند:

فیلمبرداری حرفه ای مراسم عقد

به طور کلی تدوین پروژه تصویربرداری می تواند به دو صورت زیر برای پکیج عقد و نامزدی انجام بگیرد:

تصویربرداری اسلو: تصویر برداری اسلو و یا همان روش فیلمبرداری با حرکت آهسته، یکی از هیجان انگیزترین تکنیک های فیلمبرداری است. در این روش امکان فیلمبرداری از حالت های خاص با حرکت آهسته و اسلوموشن وجود دارد. در استودیو طوس این حالت خاص و ژست های عروس و دامادها با بهترین کیفیت ضبط و ثبت می شوند.

تصویربرداری رئال: امروزه تصویربرداری رئال محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. عروس و دامادهایی که دوست دارند جریان تصویر و فیلمبرداری آنها کاملا واقعی و طبیعی جلوه داده شود، بیشتر این نوع سبک از عکاسی را می پسندند. رئال یا شکار لحظه ها در عکاسی به مهارت و تجربه عکاسان یک استودیو بستگی دارد. عکاسان باید بتوانند برای طبیعی جلوه دادن جریان فیلم و تصویر برداری، لحظه های ناب این روز به یادماندنی را در حین مراسم شکار کنند و به تصویر بکشانند. تهیه تصویربرداری رئال یکی دیگر از خدمات منحصر به فرد همکاران ما در استودیو طوس است که کیفیت کار ما را تضمین می کند.

تدوین پروژه تصویربرداری

یکی از خدمات دیگر استودیو طوس، تدوین پروژه تصویربرداری است. این مرحله می تواند شامل دو مرحله دمو یا بازدید‌ اولیه و مرحله فاینال شود.  برای انجام این مرحله مشتریان عزیز می توانند آهنگ های مورد علاقه خودشان را برای تهیه فیلمبرداری و کلیپ انتخاب کنند. حتی این اختیار را دارند تا قبل از مرحله فاینال و نهایی شدن تهیه فیلم و کلیپ، دمو را ببینند و در صورت نارضایتی درخواست اصلاح و تغییر فیلم کنند. در اصل کارگردان اصلی تهیه فیلم و کلیپ در استودیو طوس، خود مشتریان عزیز هستند که می توانند همه چیز را طبق علایق و سلیقه های خودشان تهیه و ضبط کنند.

عکاسی و تصویر برداری حرفه ای با کیفیت 4K

در کنار تمام خدمات پکیج نامزدی در استودیو طوس عروس و دامادها می توانند قبل از شروع مراسم به باغ و عمارت های انتخابی خود سربزنند و عکس های عاشقانه و دو نفره خودشان را بگیرند. کلیه  عکس های تهیه شده در عکاسی نامزدی  و پکیج نامزدی استودیو طوس با دوربین 4 k با بهترین کیفیت ثبت و ضبط می شوند. استفاده از دوربین های 4 k این توانایی را به عکاسان می دهد که در هر ثانیه ۲۴ تا ۳۰ عکس با رزولوشن ۳۸۴۰x۲۱۶۰ یا بیشتر را ثبت کنند. این یعنی همان شکار لحظه ها، که همکاران ما با استفاده از پیشرفته ترین وسایل عکاسی سعی می کنند لحظات به یادماندنی را برای مشتریان عزیز به تصویر بکشانند.

ارائه انواع قاب های نامزدی

بدون شک تهیه قاب های باکیفیت یکی از اصلی ترین روش برای نگهداری و افزایش طول عمر این عکس های تاریخی و به یادماندنی است که ارزش تهیه کردن و سرمایه گذاری برای خرید آنها را دارند.

تقدیم کلیه فایل ها با کیفیت اصلی

عروس و داماد ها می توانند بعد از مراسم عقد و نامزدی خود، همراه با کلیه خدمات پکیج نامزدی، کلیه فایل های مربوطه را با کیفیت اصلی از استودیو طوس تحویل بگیرند.

عکاسی عقد

همه‌ی عروس و دامادها به دنبال ثبت خاطرات و لحظه های خوشایند خود هستند اما به هیچ وجه نباید از این نکته غافل شد که ژست عکاسی عقد برای داشتن بهترین عکس عقد نقش مهمی را ایفا می‌کند چه عکاسی مراسم عقد شما در باغ باشد یا در محضر یا هر لوکیشن دیگری که مد نظر شماست، تیم مجرب آتلیه طوس به بهترین شکل ممکن آماده ارائه انواع خدمات پکیج عکاسی به شماست.

عکاسی عقد محضری

مراسم عقد برای عروس و دامادهای جوان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است با این حال برخی از زوجین بجای گرفتن چندین مراسم نامزدی و عقد که مخارج زیادی دارد ترجیح می‌دهند بعد از جاری شدن خطبه‌ی عقد یک مراسم کوچک و خودمانی داشته باشند و این لحظات را با دوستان و نزدیکان خود جشن بگیرند، اگر شما هم دوست دارید یک مراسم خودمانی داشته باشید می‌توانید برای اطلاع از قیمت عکاسی عقد محضری و فیلمبرداری مراسم عقد، با ما در ارتباط باشید تا در خصوص هزینه عکاسی عقد به شما مشاوره دهیم.

آیا پکیج عقد برای عروس های محجبه و با حجاب مناسب است؟

یکی از موضوعات و شاید بهتر است بگوییم چالش ها در انتخاب پکیج عقد و نامزدی به اختلاف نظر ها در مناسب بودن و یا نبودن این پکیج برای افراد با عقاید و شرایط خاص است. به طور مثال برخی از عروس و دامادها معتقدند استفاده از انواع پکیج های عقد و حتی عروسی برای عروس خانم های محجبه یا آنهایی که دوست دارند لباس باحجاب و پوشیده ای را برای مراسم خود انتخاب کنند، منافات دارد و به طور کلی مناسب نیست.

این یک باور کاملا غلط است. با توجه به پیشرفت روش ها و متد های فیلمبرداری و عکاسی، انواع ژست ها و الگوهای مختلفی برای عروس و داماد ها با هر گونه سلیقه و شرایطی وجود دارند. عروس های محجبه می توانند با انتخاب انواع ژست های متناسب با نوع حجاب خودشان بهترین عکس و تصاویر را از لحظات نامزدی و حتی عروسی خودشان بگیرند. حتی همکاران ما در استودیو طوس آموزش های لازم برای فیلمبرداری و عکاسی برای مجالس با محدودیت های خاص را دیده اند و کاملا می توانند راهنمایی های لازم برای تهیه عکس و تصاویر زیبا و جذاب را به عروس خانم های محجبه آموزش دهند. پس رعایت حجاب در مراسم های نامزدی و عروسی برای عروس خانم ها هیچ محدودیتی را برای عکاسی و فیلمبرداری ایجاد نمی کند.

نمونه کارهای عکاسی از پکیج عقد و نامزدی

این حق هر عروس و دامادی است که برای تضمین کیفیت و تصمیم گیری بهتر در مورد خرید پکیج عقد، در خواست نمونه کارهای عکاسی از پکیج عقد را از استودیو ها داشته باشند. بالاخره، صرف هزینه زیاد برای ثبت لحظه های ناب و تکرارنشدنی می تواند کمی در انتخاب نوع پکیج و حتی استودیو مناسب تاثیر بگذارد. در این شرایط عروس و دامادها می توانند نمونه کارهای عکاسی از پکیج های تهیه شده از مراسم عقد و نامزدی دیگران را ببینند تا خیالشان بابت صرف هزینه و کیفیت فیلمبرداری و عکاسی نهایی راحت باشد.

ارائه نمونه کارهای عکاسی از پکیج عقد و نامزدی، البته با رضایت کامل خود مشتریان عزیز در سایت و صفحه اینستاگرام استودیو طوس یکی از خدمات ارائه شده به عروس و دامادهاست تا بهتر بتوانند با خیال راحت از نظر کیفیت کار و خدمات، در مورد خرید پکیج عقد و نامزدی خود تصمیم بگیرند.

از طرفی هم مشتریان عزیز در خارج از استان تهران می توانند با دیدن نمونه کارهای عکاسی از پکیج نامزدی در مورد نحوه خرید و استفاده از انواع پکیج ها تصمیم بگیرند. حتی اگر نیاز به راهنمایی دارند به راحتی و به صورت مشاوره آنلاین می توانند در هر ساعت از شبانه روز با همکاران ما در ارتباط باشند و سوالات خودشان را بپرسند.

ما در استودیو طوس، وظیفه خودمان می دانیم که در قبال دریافت هزینه، نهایت سعی و تلاش خود را برای ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات به مشتریان عزیز خود را داشته باشیم. چون این موضوع برای ما کاملا مورد قبول و قابل درک است که تمام لحظات شیرینی زندگی از عقد و نامزدی تا هر گونه سالگرد و عروسی برای عروس و دامادها کاملا تکرار نشدنی و خاطره انگیز هستند که ثبت و ضبط تمامی این لحظات باید به بهترین نحو انجام بگیرد.

نمونه کارهای عقد

سوالات متداول

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

درخواست مشاوره رایگان

پس از ارسال پیام همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت