پکیج عقد طوس استودیو

پکیج عقد

قیمت پکیج 13800
میلیون تومان
  • خدمات مراسم:
  • تصویر‌‌برداری ۱ دوربینه با کیفیت ۴k (باغ و مراسم)
  • عکسبرداری باغ و مراسم
  • رونین باغ
  • تدوین کامل پروژه
  • دو عدد قاب ۲۰*۲۵
  • ۱۰ قطعه عکس ۱۶*۲۱
  • تقدیم کلیه فایل‌ها با کیفیت اصلی
جدید

توضیحات پکیج عقد

خرید پکیج عقد و نامزدی، یکی از حساس ترین گزینه انتخابی برای عروس و دامادها است. چون در این پکیج قرار است تمام لحظات عاشقانه آنها مربوط به اولین روزهای آشنایی شان ثبت شود.

اکثر عروس و دامادها ترجیح می دهند در پکیج عقد خود بیشتر از خدمات عکاسی برای ثبت این لحظات تکرار نشدنی استفاده کنند تا فیلمبرداری. تهیه قاب عکس های مختلف و کلیپ های متنوع از مراسم نامزدی می تواند خاطرات شیرین دوره آشنایی عروس و دامادها را برای همیشه زنده نگه دارد. به شرطی که عکس و کلیپ های تهیه شده کیفیت و قابلیت ماندگاری در طولانی مدت را داشته باشند.

چرا استودیو طوس را برای مراسم عقد خود انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین عکاس و فیلمبردار و حتی پکیج عقد برای مراسمی که فقط یکبار قرار است اتفاق بیفتد، اهمیت بسیار زیادی دارد. برای همین عروس و دامادها باید در انتخاب پکیج عقد خود، دقت لازم را داشته باشند. این در حالی است که یکی از گزینه انتخابی برای پکیج عقد و نامزدی می تواند استفاده از خدمات استودیو طوس باشد. ما در طوس استودیو بهترین و حرفه ای ترین عکاسان را برای عکاسی و فیلمبرداری این لحظات عاشقانه انتخاب کرده ایم. همکاران مجرب و با تجربه ما در استودیو طوس اهمیت و حساسیت مشتریان عزیز را برای ثبت و ضبط این لحظات کاملا درک کرده اند.

مهمترین ویژگی عکاسان ما در استودیو طوس که در پکیج نامزدی، با عروس و دامادها همکاری دارند عبارتند از:

خلاقیت و تخیل

همه ما می دانیم که عکاسی نوعی هنر و خلاقیت است. یک عکاس خوب و ماهر باید دارای ذهنی خلاق و تخیلی قوی باشد تا بتواند راه های مختلفی را برای ثبت لحظات خاص پیدا کند. همکاران ما در استودیو طوس، با کسب تجارب بالا در زمینه تهیه پکیج عقد سعی می کنند اوج خلاقیت خود را برای ثبت لحظات حساس و عاشقانه مشتریان عزیز به کار گیرند.

توجه به جزییات

یک عکاس مجرب و کاربلد در زمینه تهیه پکیج نامزدی، باید به این نکته توجه کند که عکاسی و فیلمبرداری از لحظات آشنایی و عاشقانه می تواند مملو از لحظات جذاب و دیدنی باشد. پس باید توجه زیادی به جزییات مراسم و حساسیت مراسم داشته باشد. در نظر گرفتن کلیه فرایندهای عکاسی از نور، ترکیب بندی، سوژه، و هر چیز دیگری در این می تواند تاثیر بسیار زیادی در بهبود و کیفیت پکیج عقد داشته باشد. حتی برعکس، کوچکترین بی تجربگی عکاسان می تواند همه چیز را خراب کند. بنابراین، توجه به جزئیات بسیار مهم است که همکاران ما در استودیو طوس این موضوع را کاملا درک کرده اند.

صبور بودن و انعطاف پذیری

بدون شک عروس و دامادها برای حضور در جلسه نامزدی که به عنوان یک مراسم مهم و به یادماندنی در خاطره آن ها ثبت خواهد شد، استرس زیادی دارند. حتی ممکن است آمادگی لازم برای ژست های مناسب و عاشقانه در این مراسم را نداشته باشند. در این شرایط عکاسان ماهر و مجرب می توانند با صبر و حتی انعطاف پذیری شرایط مناسبی را عکاسی و فیلمبرداری از آنها مهیا کنند. همکاران مجرب ما در استودیو طوس تجربه کافی در این زمینه را دارد. حتی می توانند عروس و داماد ها را برای انتخاب ژست های بهتر و متنوع تر راهنمایی کنند.

خالی از لطف نیست که بگوییم همکاران ما در استودیو طوس تمام ویژگی و تجارب کافی در زمینه شغل خود را دارند و سعی می کنند بهترین خدمات را در زمان معین شده تحویل دهند.

قیمت پکیج عکاسی عقد و نامزدی

یکی از مهمترین فاکتور ها در تعیین پکیج عقد و نامزدی، قیمت آن است. از طرفی هم مهمترین و اصلیترین موضوع در قیمت این پکیج ها، کیفیت و نوع خدمات ارائه شده است. همه چیز بستگی به انتخاب عروس و دامادها دارد که باید بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب با بودجه خود انتخاب کنند. همکاران ما در طوس استودیو سعی می کنند تمام نیازهای عروس و دامادها را متناسب با هزینه ای که برای پکیج عقد انتخاب می کنند در نظر بگیرند و در نهایت خدمات باکیفیتی را ارائه دهند. هدف واقعی و اصلی در استودیو طوس، جلب رضایت مشتریان عزیز با ارائه خدمات باکیفیت و منحصر به فرد است.

در هنگام برآورد و ارزیابی قیمت های پکیج عروسی باید به این موضوع توجه داشت که تصاویر و عکس های تهیه شده در چنین مراسمی، به عنوان لحظه های به یادماندنی و تکرار نشدنی ثبت می شوند. این عکس ها برای همیشه ماندگار خواهند بود و در زنده نگه داشتن خاطرات کمک می کنند. پس تهیه بهترین و با کیفیت ترین فیلم و عکس در این مراسم ها، ارزش سرمایه گذاری و هزینه کردن در کنار سایر هزینه و مخارج عقد و عروسی را دارند.

خدمات پکیج عقد و نامزدی در استودیو طوس

هدف اصلی همکاران ما در استودیو طوس برای جلب رضایت ارائه خدمات مناسب و باکیفیت در انواع پکیج ها از جمله پکیج فرمالیته، عروسی و پکیج عقد و نامزدی است. به طور کلی، خدمات پکیج عقد و نامزدی در استودیو طوس شامل موارد زیر می شوند:

فیلمبرداری حرفه ای مراسم عقد

به طور کلی تدوین پروژه تصویربرداری می تواند به دو صورت زیر برای پکیج عقد و نامزدی انجام بگیرد:

تصویربرداری اسلو: تصویر برداری اسلو و یا همان روش فیلمبرداری با حرکت آهسته، یکی از هیجان انگیزترین تکنیک های فیلمبرداری است. در این روش امکان فیلمبرداری از حالت های خاص با حرکت آهسته و اسلوموشن وجود دارد. در استودیو طوس این حالت خاص و ژست های عروس و دامادها با بهترین کیفیت ضبط و ثبت می شوند.

تصویربرداری رئال: امروزه تصویربرداری رئال محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. عروس و دامادهایی که دوست دارند جریان تصویر و فیلمبرداری آنها کاملا واقعی و طبیعی جلوه داده شود، بیشتر این نوع سبک از عکاسی را می پسندند. رئال یا شکار لحظه ها در عکاسی به مهارت و تجربه عکاسان یک استودیو بستگی دارد. عکاسان باید بتوانند برای طبیعی جلوه دادن جریان فیلم و تصویر برداری، لحظه های ناب این روز به یادماندنی را در حین مراسم شکار کنند و به تصویر بکشانند. تهیه تصویربرداری رئال یکی دیگر از خدمات منحصر به فرد همکاران ما در استودیو طوس است که کیفیت کار ما را تضمین می کند.

 

تدوین پروژه تصویربرداری

یکی از خدمات دیگر استودیو طوس، تدوین پروژه تصویربرداری است. این مرحله می تواند شامل دو مرحله دمو یا بازدید‌ اولیه و مرحله فاینال شود.  برای انجام این مرحله مشتریان عزیز می توانند آهنگ های مورد علاقه خودشان را برای تهیه فیلمبرداری و کلیپ انتخاب کنند. حتی این اختیار را دارند تا قبل از مرحله فاینال و نهایی شدن تهیه فیلم و کلیپ، دمو را ببینند و در صورت نارضایتی درخواست اصلاح و تغییر فیلم کنند. در اصل کارگردان اصلی تهیه فیلم و کلیپ در استودیو طوس، خود مشتریان عزیز هستند که می توانند همه چیز را طبق علایق و سلیقه های خودشان تهیه و ضبط کنند.

عکاسی و تصویر برداری حرفه ای با کیفیت 4K

در کنار تمام خدمات پکیج نامزدی در استودیو طوس عروس و دامادها می توانند قبل از شروع مراسم به باغ و عمارت های انتخابی خود سربزنند و عکس های عاشقانه و دو نفره خودشان را بگیرند. کلیه  عکس های تهیه شده در پکیج نامزدی استودیو طوس با دوربین 4 k با بهترین کیفیت ثبت و ضبط می شوند. استفاده از دوربین های 4 k این توانایی را به عکاسان می دهد که در هر ثانیه ۲۴ تا ۳۰ عکس با رزولوشن ۳۸۴۰x۲۱۶۰ یا بیشتر را ثبت کنند. این یعنی همان شکار لحظه ها، که همکاران ما با استفاده از پیشرفته ترین وسایل عکاسی سعی می کنند لحظات به یادماندنی را برای مشتریان عزیز به تصویر بکشانند.

ارائه انواع قاب های نامزدی

بدون شک تهیه قاب های باکیفیت یکی از اصلی ترین روش برای نگهداری و افزایش طول عمر این عکس های تاریخی و به یادماندنی است که ارزش تهیه کردن و سرمایه گذاری برای خرید آنها را دارند.

تقدیم کلیه فایل ها با کیفیت اصلی

عروس و داماد ها می توانند بعد از مراسم عقد و نامزدی خود، همراه با کلیه خدمات پکیج نامزدی، کلیه فایل های مربوطه را با کیفیت اصلی از استودیو طوس تحویل بگیرند.

آیا پکیج عقد برای عروس های محجبه و با حجاب مناسب است؟

یکی از موضوعات و شاید بهتر است بگوییم چالش ها در انتخاب پکیج عقد و نامزدی به اختلاف نظر ها در مناسب بودن و یا نبودن این پکیج برای افراد با عقاید و شرایط خاص است. به طور مثال برخی از عروس و دامادها معتقدند استفاده از انواع پکیج های عقد و حتی عروسی برای عروس خانم های محجبه یا آنهایی که دوست دارند لباس باحجاب و پوشیده ای را برای مراسم خود انتخاب کنند، منافات دارد و به طور کلی مناسب نیست.

این یک باور کاملا غلط است. با توجه به پیشرفت روش ها و متد های فیلمبرداری و عکاسی، انواع ژست ها و الگوهای مختلفی برای عروس و داماد ها با هر گونه سلیقه و شرایطی وجود دارند. عروس های محجبه می توانند با انتخاب انواع ژست های متناسب با نوع حجاب خودشان بهترین عکس و تصاویر را از لحظات نامزدی و حتی عروسی خودشان بگیرند. حتی همکاران ما در استودیو طوس آموزش های لازم برای فیلمبرداری و عکاسی برای مجالس با محدودیت های خاص را دیده اند و کاملا می توانند راهنمایی های لازم برای تهیه عکس و تصاویر زیبا و جذاب را به عروس خانم های محجبه آموزش دهند. پس رعایت حجاب در مراسم های نامزدی و عروسی برای عروس خانم ها هیچ محدودیتی را برای عکاسی و فیلمبرداری ایجاد نمی کند.

نمونه کارهای عکاسی از پکیج عقد و نامزدی

این حق هر عروس و دامادی است که برای تضمین کیفیت و تصمیم گیری بهتر در مورد خرید پکیج عقد، در خواست نمونه کارهای عکاسی از پکیج عقد را از استودیو ها داشته باشند. بالاخره، صرف هزینه زیاد برای ثبت لحظه های ناب و تکرارنشدنی می تواند کمی در انتخاب نوع پکیج و حتی استودیو مناسب تاثیر بگذارد. در این شرایط عروس و دامادها می توانند نمونه کارهای عکاسی از پکیج های تهیه شده از مراسم عقد و نامزدی دیگران را ببینند تا خیالشان بابت صرف هزینه و کیفیت فیلمبرداری و عکاسی نهایی راحت باشد.

ارائه نمونه کارهای عکاسی از پکیج عقد و نامزدی، البته با رضایت کامل خود مشتریان عزیز در سایت و صفحه اینستاگرام استودیو طوس یکی از خدمات ارائه شده به عروس و دامادهاست تا بهتر بتوانند با خیال راحت از نظر کیفیت کار و خدمات، در مورد خرید پکیج عقد و نامزدی خود تصمیم بگیرند.

از طرفی هم مشتریان عزیز در خارج از استان تهران می توانند با دیدن نمونه کارهای عکاسی از پکیج نامزدی در مورد نحوه خرید و استفاده از انواع پکیج ها تصمیم بگیرند. حتی اگر نیاز به راهنمایی دارند به راحتی و به صورت مشاوره آنلاین می توانند در هر ساعت از شبانه روز با همکاران ما در ارتباط باشند و سوالات خودشان را بپرسند.

ما در استودیو طوس، وظیفه خودمان می دانیم که در قبال دریافت هزینه، نهایت سعی و تلاش خود را برای ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات به مشتریان عزیز خود را داشته باشیم. چون این موضوع برای ما کاملا مورد قبول و قابل درک است که تمام لحظات شیرینی زندگی از عقد و نامزدی تا هر گونه سالگرد و عروسی برای عروس و دامادها کاملا تکرار نشدنی و خاطره انگیز هستند که ثبت و ضبط تمامی این لحظات باید به بهترین نحو انجام بگیرد.

نمونه کارهای عقد

سوالات متداول

آیا کادر یا تیم تمام خانم هم داریم ؟

بله استودیو طوس کادر تمام خانم حرفه ای داره و عروس داماد های عزیز میتونن با خیالت راحت جدا از مراسم از خدمات فرمالیته استفاده کنند.

لوکیشن ها برای افراد محجبه به چه صورت هست؟

لوکیشنهایی هستند که به صورت اختصاصی قابل رزرو هستند و فضا به صورت اختصاصی در اختیار عروس داماد های عزیز قرار میگیرد.

برای دیدن لوکیشن ها اینجا کلیک کنید

هزینه لوکیشن روز مراسم به عهده مجموعه طوس میباشد ؟

خیر هزینه لوکیشن و باغ عمارت عکسبرداری به عهده شما عروس داماد عزیز میباشد و شما میتوانید لوکیشن های مد نظر خود را بسته به سلیقه و بودجه مورد نظر از اینجا مشاهده و انتخاب کنید 

آیا فایل های اصلی به ما تحویل میدین ؟

بله تمامی فایلهای عکسبرداری و فیلمبرداری با کیفیت اصلی خدمت شما عروس و دامادان عزیز تحویل داده میشود

آیا امکان تغییر و جا به جایی در آیتم های پکیج وجود دارد ؟

بله امکان جابه جایی و تغییر میباشد و شما میتوانید در جلسه حضوری و آنلاین، با هماهنگی با گروه اجرا ، پکیجهای مناسب با خواسته خود را انتخاب کنید . 

پروسه کار فرمالیته به چه صورت هست؟

روال کار به این صورت می باشد که قبل از هر چیزی تیم مشاوره طوس توضیحات کامل و لازم درمورد پکیج هارا  را در اختیار عروس داماد های عزیز قرار میدهد. و تا عقد قرارداد تیم مشاوره کنار عروس داماد باقی میمانند.

بعد از پروسه ی عقد قرارداد، تیم اجرا تا پایان برگزاری مراسم با زوج های عزیز در ارتباط خواهند بود و هماهنگی های لازم را برای هر چه بهتر برگزار شدن مراسم انجام خواهد داد. در تاریخ و زمان و مکان مشخص گروه طوس در لوکیشن مستقر میشوند و در طول روز بسته به لوکیشن انتخابی بین ۳ تا ۵ لوکیشن برای تصویر برداری میروند.

قبل از تاریخ فرمالیته ، عروس داماد یک عدد هارد خالی تحویل مجموعه میدهند .

بعد از اجرای فرمالبته ، پروژه به دست گروه آرشیو و تحویل ، میرسد . تا یک هفته بعد از اجرای فرمالیته، با عروس داماد در خصوص تحویل هارد تماس گرفته میشود.

بعد از تحویل فایل ،عروس و داماد مدتی فرصت دارند تا عکس های انتخابی خود  برای آلبوم را به بخش تحویل ، برسانند. و در ادامه طراح و تدوینگر بعد از ۳ ماه البوم و کلیپ را آماده و تحویل خواهند داد.

ساعت کاری واحد مشاوره و فروش شما به چه صورت هست ؟

زمان بازدید از نمونه کارها با هماهنگی قبلی

روزها شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۰ الی ۲۰ میباشد .

روزهای  جمعه از ساعت ۱۱ الی ۱۷ میباشد .

زمان تحویل هارد به دفتر

تا ۱۰ روز قبل از برگزاری مراسم لازم است که یک عدد هارد خالی ( فرمت شده ) به دفتر تحویل داده شود.

چگونه زمان بازدید حضوری را رزرو کنم ؟

شما میتوانید جهت بازدید و و عقد قرارداد با انجام هماهنگی در ساعت کاری واحد فروش و مشاوره از طریق شماره تماس ۰۲۱۸۸۵۷۰۲۳۹ زمان بازدید خود را رزرو کنید.

امکان قرار داد و یا بازدید آنلاین از نمونه کارها وجود دارد ؟

بله شما میتوانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و تایم بازدید آنلاین خود را رزرو کنید.

پس از رزرو به  صورت آنلاین از طریق واتس آپ جهت مشاوره و مشاهده نمونه کارهای استدیو با ما در ارتباط باشین.

شرایط پرداخت پکیج ها به چه صورت هست ؟

شرایط پرداخت طی ۳ قسط میباشد که زمان اقساط بسته به تاریخ مراسم شما میباشد .

پرداخت قسط اول : تا ۳۰ درصد در زمان عقد قرارداد .

پرداخت قسط دوم : تا ۸۵ درصد مبلغ قرار داد قبل از زمان برگزاری مراسم .

پرداخت قسط سوم ( تسویه) : تسویه زمان تحویل کل پروژه یعنی تحویل فایلها آلبوم و تدوین نهایی و..

خدمات شما فقط برای مشتریان استان تهران میباشد ؟

تیم طوس برای تسهیل امور مشتریان خارج از تهران شرایطی رو ایجاد کرده تا عروس و داماد هایی که شرایط حضور در دفتر را ندارند بتوانند برای مشاوره و عقد قرارداد به صورت آنلاین اقدام کنند و از تمامی خدمات طوس استفاده کنند.