فرایند انجام خدمات طوس استودیو

در طوس استودیو تمام خدمات براساس روتین و نظم مشخص و شفاف انجام می‌شود.

خدمت رسانی با کیفیت، در گرو نظم و برنامه‌ریزی دقیق در تمام فرایندهای انجام پروژه است. تحویل کامل و به موقع پروژه‌ها به زوج‌ها یا خانواده‌ها یکی از فاکتورهای مهم کیفیت کار در طوس استودیو است.

1

پرزنت حضوری، مشاوره ، انتخاب پکیج و عقد قرارداد.

گام اول

2

فرایند های اجرا

گام دوم

3

تحویل پروژه

گام سوم

گام ها

فرایند انجام خدمات

گام اول

پرزنت حضوری، مشاوره، انتخاب پکیج و عقد قرارداد

 

آتلیه طوس از شما دعوت می‌کند به دفتر مرکزی استودیو تشریف بیارید و ضمن گفتگو درباره علایق و برنامه‌های شما، سبک‌های پیشنهادی ما را ببینید و سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید. در جلسه مشاوره با انواع پکیج‌ها، نمونه‌کارها و فرایندهای اجرایی ما آشنا می‌شوید. همچنین تمام نکات مهم برای بهترین نتیجه را با شما در میان می‌گذاریم. از انتخاب لوکیشن تا، انتخاب کفش و لباس و اکسسوری و استایل.

بعد از عقد قرارداد و انتخاب پکیج مورد نظر خود تیم اجرایی استودیو طوس یک گروه همراه با تیم تصویربرداری عروس و داماد در شبکه اجتماعی واتس‌آپ تشکیل داده تا شما بتوانید به راحتی از نظرات و مشاوره تیم استفاده کنید و علایق و نظرات خودتان را با تیم به اشتراک بگذارید.

عروس و داماد ۱۰ روز قبل از انجام مراسم  باید یک هارد ۱ترابایتی (ما پیشنهاد میدیم هارد جدید خریداری کنید تا آرشیو مهمترین شب زندگی شما بدون هیچ نگرانی نگهداری شود) را به استودیو طوس تحویل بدهند تا پس از انجام پروژه فیلمبرداری و عکاسی شما تمامی فایل‌ها در هارد شما ‌آرشیو شود.

 • پرزنت حضوری در دفتر استودیوی طوس
 • توضیح فرایندهای اجرا و تحویل پروژه
 • انتخاب سبک و استایل مورد علاقه‌تان
 • مشاوره برای انتخاب بهترین پکیج و عقد قرارداد نهایی
گام دوم

فرایندهای اجرا

در گام دوم یا فرایندهای اجرا طوس استودیو مطابق انتخاب‌های شما در زمان عقد قرارداد مراحل مشخصی را برای ارائه بهتر خدمات تعریف کرده است که در ادامه برای شما به صورت کامل توضیح می دهیم.

بعد از انتخاب پکیج و انتخاب سبک، آفیش تیم تصویربرداری به لوکیشن انتخابی انجام و تصویرداری مطابق با آیتم‌های پکیج شما انجام می‌شود. تیم تصویربرداری بعد از انجام مراسم RAM ها را تحویل لیدر داده و لیدر RAM ها را به دست تیم تحویل پروژه می‌دهد، ۵ تا ۱۰ روز بعد هارد را به عروس و داماد برگردانده تا شما عکس‌های موردنظر خود را برای آلبوم انتخاب کرده. در ادامه روند انتخاب عکس رو برای شما توضیح می‌دهیم:

 •  یک بک‌آپ از هارد خود بگیرید
 • وارد هارد شده و پوشه‌ای را به اسم عروس و داماد و تاریخ مراسم مشاهده می‌کنید
 • درون پوشه تاریخ مراسم سه پوشه به اسم  wedding – formalite – select مشاهده می‌کنید
 • در پوشه select به تفکیک چند پوشه از قبل قرارد داده شده تا شما فایل‌های انتخابی خود را در آن قرار داده
 • پوشه select AX 18*13  marasem: این پوشه مختص عکس‌های انتخابی شما همراه با خانواده، دوستان و یا آشنایان است (تعداد عکس‌های انتخابی 13*18 بسته به قرارداد شما دارد، در صورت خالی بودن این پوشه استودیو طوس به انتخاب خود عکس‌ها را انتخاب می‌کند)
 • عکس‌های انتخابی خود را از فولد picدر پوشه wedding کپی و در پوشه select AX 18*13 marasem پیست کنید (توجه داشته باشید در هنگام انتخاب عکس هر دو  فرمت  jpg و cr2  انتخاب کنید)

 • پوشه select ax album: این پوشه مختص عکس‌های انتخابی شما برای آلبوم است، تعداد عکس‌های انتخابی باید حداقل 60 عکس متنوع باشد تا طراحان دست بازتری در طراحی آلبوم داشته باشند.(در صورت خالی بودن این پوشه استودیو طوس به انتخاب خود عکس‌ها را انتخاب می‌کند.)
 • عکس‌های انتخابی خود را از فولدر pic در پوشه wedding و یا formalite کپی و در پوشه  select ax album پیست کنید (توجه داشته باشید در هنگام انتخاب عکس هر دو  فرمت  jpg و cr2 انتخاب کنید.)

 • پوشه select ghab ya shasi: این پوشه مختص عکس‌های انتخابی شما برای آلبوم است. تعداد عکس انتخابی بسته به تعداد عکس‌های شاسی نوشته شده در قرارداد شما دارد. (در صورت خالی بودن این پوشه استودیو طوس به انتخاب خود عکس‌ها را انتخاب می‌کند.)
 • عکس‌های انتخابی خود را از فولدر pic در پوشه wedding و یا  formalite کپی و در پوشهselect ghab ya shasi پیست کنید(توجه داشته باشید در هنگام انتخاب عکس هر دو  فرمت  jpg و cr2 انتخاب کنید)در صورت تقاضای چاپ و ارسال  شاسی ویا قاب شاسی به شب مراسم انتخابی ها با سلیقه مجموعه طوس می‌باشد.

 • پوشه select lit: این پوشه مختص عکس‌های انتخابی شما برای لیت است، تعداد عکس‌های انتخابی باید حداقل 10 عکس  متنوع باشد تا طراحان دست بازتری در طراحی لیت داشته باشند. پیشنهاد می‌شود که عکس‌های انتخابی این پوشه از عکس‌های (دو نفره  و تکی – دست گل و انگشتر)انتخاب شود.(در صورت خالی بودن این پوشه استودیو طوس به انتخاب خود عکس‌ها را انتخاب می‌کند.)
 • عکس‌های انتخابی خود را از فولدر pic در پوشه های wedding و یا formalite کپی و در پوشه select lit پیست کنید (توجه داشته باشید در هنگام انتخاب عکس هر دو  فرمت  jpg و cr2 انتخاب کنید) در صورت تقاضای چاپ و ارسال لیت به شب مراسم انتخابی‌ها با سلیقه مجموعه طوس می‌باشد.

 • پوشه select music: وارد پوشه select music شوید فولدرهای music toos و select music aros & damad مشاهده می‌کنید.
 • پوشه Music toos: درون این پوشه مجموعه‌ای از آهنگ‌های ایرانی و خارجی مشاهده می‌کنید، شما می‌توانید به سلیقه خود بین 10تا20 آهنگ را کپی و در پوشه  select aros & damad پیست کنید. در صورت که آهنگ‌های موجود به سلیقه شما نبود می‌توانید آهنگ‌های مد نظر خود را در پوشه select aros va damad قرار دهید.(توجه داشته باشید در صورت خالی بودین این پوشه و نبود هیچ فایل موزیکی طوس استودیو به سلیقه خود موزیکی را برای تدوین انتخاب کرده و حق تدوین مجدد وجود ندارد)

توجه داشته باشید:

 1. تمامی انتخابی‌ها باید در پوشه‌های نام‌برده شده باشد در غیر این صورت مجموعه طوس به سلیقه خود انتخاب خواهد کرد.
 2. هنگام تحویل هارد به عروس داماد تمامی فایل‌ها با کیفیت اصلی می‌باشد.
 3. پس از انجام مراحل فوق و بازگشت هارد به قسمت تدوین و طراحی مجموعه زمان اتمام پروژه حداکثر ۹۰ روز کاری خواهد بود.
 • آفیش تیم فیلمبرداری در لوکیشن انتخابی
 • تصویرداری مطابق با آیتم‌های پکیج شما
 • ارتباط مستقیم با تیم تصویربرداری مراسم
 • پیشنهاد و مشاوره تیم اجرایی طوس استودیو
 • تحویل کلیه فایل‌ها بر روی هارد با کیفیت اصلی
 • برنامه ریزی مشخص در اجرای کلیه خدمات
گام سوم

تحویل پروژه

تحویل پروژه در استودیو طوس به دو بخش طراحی عکس و تدوین فیلم تقسیم می‌شود، که بخش طراحی عکس شامل چهار گام: ۱-آلبوم  ۲-شاسی یا قاب شاسی  ۳-لیت  ۴-عکس ۱۳*۱۸ (ابریشمی) و بخش تدوین فیلم شامل سه گام: ۱-دمو   ۲-تاییدیه و اصلاحیه  ۳-فیلم نهایی می‌باشد.

فرایندهای تحویل

در بخش طراحی عکس روند کاری شامل پنج مرحله است که در ادامه به صورت کامل و جامع برای شما توضیح می‌دهیم.
قسمت اول: ۱-طراحی آلبوم  ۲-روتوش شاسی یا قاب شاسی  ۳-طراحی لیت  ۴-روتوش عکس ۱۳*۱۸ (ابریشمی)، قسمت اول در بازه زمانی ۲۰ تا ۲۸ روز توسط تیم طراحی استودیو طوس انجام می‌شود.

قسمت دو: بعد از اتمام مراحل قسمت اول تیم طراحی استودیو طوس از طریق پیام‌رسان مجازی که با شما در ارتباط هستند، فایل‌های قسمت اول را برای شما ارسال می‌کنند.(برای راحتی شما در انتخاب عکس آلبوم، تعداد بیشتری عکس علاوه بر تعداد عکس‌های انتخابی شما طراحی می‌گردد.) توجه داشته باشید که طراحی بدون تصیحح رنگ و روتوش است.
عروس و داماد بعد از مشاهده فایل‌های ارسالی ۷۲ ساعت زمان برای تایید دارند، در صورت عدم تایید شما می‌توانید به مدت پنج روز با تیم طراحی در ارتباط باشید و موارد اصلاحی خود را از طریق پیام رسان مجازی ارسال کنید تا اصلاحات در همان پنج روز انجام شود.

قسمت سه: پس از تاییدیه یا اصلاحیه و ارسال فایل‌ها به تیم طراحی استودیو طوس : ۱-روتوش آلبوم  ۲-ارسال برای چاپ شاسی و یا قاب شاسی  ۳-روتوش لیت  ۴-ارسال چاپ عکس ۱۳*۱۸ (ابریشمی) در بازه زمانی ۲۰ روزه انجام می‌دهد.

قسمت چهار: بعد از اتمام مراحل قسمت سه تیم طراحی استودیو طوس از طریق پیام‌رسان مجازی که با شما در ارتباط هستند، فایل‌های قسمت سه را برای شما ارسال می‌کنند. عروس و داماد بعد از مشاهده فایل‌ها ارسالی ۴۸ ساعت زمان برای تایید دارند، در صورتی عدم تایید شما می‌توانید به مدت ۷۲ساعت با تیم طراحی در ارتباط باشید و موارد اصلاحی خود را از طریق پیام رسان مجازی ارسال کنید تا اصلاحات در همان ۷۲ساعت انجام شود.

قسمت پنج: پس از تاییدیه یا اصلاحیه و ارسال فایل‌ها به تیم طراحی استودیو طوس، آلبوم و لیت شما به واحد چاپ ارسال و بعد از ۱۰ روز پروژه به اتمام می رسد و آلبوم و لیت شما آماده تحویل است.

در بخش تدوین فیلم روند کاری شامل سه مرحله است که در ادامه به صورت کامل و جامع برای شما توضیح می‌دهیم.
 به منظور ارایه بهتر خدمات به عروس و داماد اپراتور تدوین پیش از اقدام به تدوین طی تماس تلفنی با شما سلایق و نظرات شما را خواهد پرسید.

قسمت اول:در بازه زمانی ۲۰ تا ۲۵ روز تیم تدوین فیلم استودیو طوس دمو فیلم را تدوین می‌کنند، که روند تدوین  دمو به صورت زیر است: ۱-تدوین تریلر مراسم، باغ روز مراسم یا فرمالیته (۱ تا ۳ دقیقه)  ۲-تدوین کلیپ ورود عروس و داماد به سالن یا باغ تالار (۱ تا ۳ دقیقه)  ۳- در صورت داشتن جشن عقد فیلم آن تدوین می‌شود.  ۴- در صورت داشتن مراسم اعلام کادو عروس وداماد فیلم آن تدوین می‌شود.  ۵- تدوین خوش‌آمد گویی به مهمان‌ها  ۶- تدوین کلیپ از رقص دورهمی مراسم‌  ۷- تدوین کلیپ رقص مراسم های مجزا  ۸-تدوین کلیپ رقص مهمان‌ها و عروس و داماد  ۹- تدوین کلیپ شام ‍ ۱۰- تدوین کلیپ از فرمالیته  ۱۱- تدوین کیلپ پایانی مراسم.

قسمت دوم: پس از اتمام مراحل قسمت اول تیم تدوین فیلم استودیو طوس از طریق پیام رسان مجازی که با شما در ارتباط هستند فایل‌های قسمت اول را برای شما ارسال می‌کنند. عروس و داماد بعد از مشاهده فایل‌های ارسالی ۵ روز زمان برای تایید دارند، در صورت عدم تایید، شما می توانید به مدت ۱۵ روز با تیم تدوین فیلم در ارتباط باشید و موارد اصلاحی خود را از طریق پیام رسان مجازی ارسال کنید تا اصلاحات در همان ۱۵ روز انجام شود.

قسمت سوم:پس از تاییدیه یا اصلاحیه تیم تدوین فیلم استودیو طوس، فیلم شما را پس از ۲۰ روز نهایی کرده و پروژه شما به اتمام می‌رسد.

سوالات متداول

چگونه رزرو انجام بدیم ؟

شما میتوانید جهت بازدید و و عقد قرارداد با انجام هماهنگی در ساعت کاری واحد فروش و مشاوره از طریق شماره تماس ۰۲۱۸۸۵۷۰۲۳۹ زمان بازدید خود را رزو کنید.

امکان رزرو تلفنی هم هست ؟

شما میتوانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و تایم بازدید آنلاین خود را رزرو کنید.

پس از رزرو به  صورت آنلاین از طریق واتس آپ جهت مشاوره و مشاهده نمونه کارهای استدیو با ما در ارتباط باشین

ساعت کاری واحد مشاوره و فروش شما به چه صورت هست ؟

زمان بازدید از نمونه کارها با هماهنگی قبلی

روزها شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۰ الی ۲۰ میباشد .

روزهای  جمعه از ساعت ۱۱ الی ۱۷ میباشد .