درباره ما

فرایند انجام خدمات طوس استودیو

در طوس استودیو تمام خدمات براساس روتین و نظم مشخص و شفاف انجام می‌شود.

خدمت رسانی با کیفیت، در گرو نظم و برنامه‌ریزی دقیق در تمام فرایندهای انجام پروژه است. تحویل کامل و به موقع پروژه‌ها به زوج‌ها یا خانواده‌ها یکی از فاکتورهای مهم کیفیت کار در طوس استودیو است.

فرایند انجام خدمات طوس استودیو

گام اول
آتلیه لاکچری عروس و داماد در تهران

مشاوره با مرکز تماس،پرزنت حضوری یا آنلاین، انتخاب پکیج و عقد قرارداد

  • مشاوره با مرکز تماس

آتلیه خوب اتلیه ای هست که برات وقت بذاره .  بررسی نمونه‌کارهای استودیو به شما کمک می‌کنه تا سبک، خلاقیت و مهارت‌های یک مجموعه  رو ارزیابی کنی و ببینی که آیا با سبک سلیقه و انتظاراتت همخوانی داره یا نه . برای دیدن نمونه کارهای طوس استودیو میتونید با کال سنتر ما در تماس باشید و بعد از مشاوره تلفنی یک وقت پرزنت آنلاین یا حضوری بگیری.

  • پرزنت آنلاین یا حضوری

بعد از رزرو وقت مشاوره، مجموعه طوس استودیو  طی یک جلسه یک ساعته  به صورت حضوری داخل دفتر و یا به صورت آنلاین ( اگر خارج از تهران یا ایران باشید) از طریق گوگل میت یا فیس تایم با شما ارتباط میگیره. بعداز گفتگو درباره علایق و برنامه‌های شما، سبک‌های پیشنهادی ما رو می‌بینید و سبک مورد نظر خودتون رو انتخاب می‌کنید. این جلسه یک ساعت زمان میبره و تو این جلسه مشاوره ، با انواع پکیج‌ها، نمونه‌کارها و فرایندهای اجرایی ما آشنا می‌شید. تمام نکات مهم برای بهترین نتیجه رو باهاتون درمیون میزاریم. از انتخاب لوکیشن تا، انتخاب کفش و لباس و اکسسوری و استایل.

  • انتخاب پکیج و عقد قرارداد

در صورتی که به انتخاب ما برای مراسمتون تمایل داشتین، یک پکیج رو متناسب با سلیقه و شرایط اجرای مراسم و بودجه خودتون تعیین می‌کنید و یک قرارداد بین آتلیه طوس و شما عزیزان نوشته میشود که تمام جزئیات در اون قید میشه.

گام دوم
تمرین برای عکس مجالس رسمی

فرایندهای اجرا

  • ایجاد گروه هماهنگی

بعد از عقد قرارداد و انتخاب پکیج مورد نظرتون، تیم اجرایی استودیو طوس یک گروه همراه  با تمامی واحدهای طوس(اجرا تحویل ارشیو مالی  و ......) در شبکه اجتماعی   تلگرام تشکیل میده تا شما بتونید به راحتی از نظرات و مشاوره تیم استفاده کنید و علایق و نظر خودتون رو با تیم به اشتراک بزارید.

  • هماهنگی‌های قبل از مراسم

قبل از مراسم، تیم اجرائی یک جلسه آنلاین یا حضوری با شما میذاره تا تمامی جزئیات مثل( لوکیشن انتخابی، ساعت شروع کار گروه تصویربرداری، زمان خروج عروس از سالن آرایشگاه و......) رو با شما هماهنگ و یا به اصطلاح دبل چک کنه. عروس و داماد ۱۰ روز قبل از مراسم باید یک هارد ۱ترابایتی (پیشنهاد میدیم هارد جدید خریداری کنید تا آرشیو مهمترین شب زندگی شما بدون هیچ نگرانی نگهداری شود) را به استودیو طوس تحویل بدن تا بعد از انجام پروژه فیلمبرداری و عکاسی و همه‌ی فایل‌ها با کیفیت اصلی در هارد شما ‌آرشیو بشه.

  • اجرا روز مراسم

در روز مراسم موارد طبق برنامه ریزی که با عروس داماد هماهنگ شده پیش میره و عروس و داماد هم با خیال راحت و بدون استرس عکاسی و فیلمبرداری کنن. 

گام سوم
دست همسر خود را ببوسید

آرشیو، تدوین و تحویل پروژه

  • واحد آرشیو

تیم تصویربرداری بعد از انجام مراسم RAM ها را  به دست بخش ارشیو مجموعه طوس استودیو میرسونه، ۵ تا ۱۰ روز بعد هارد را به عروس و داماد به مدت یک روز  تحویل داده میشه تا نتیجه اولیه کارهاتون رو ببینید . فایل‌های تحویلی با کیفیت اصلی تقدیمتون میشه.

  • طراحی و تدوین

بعد از اینکه عروس و داماد عکس های مدنظرشون رو انتخاب کردن و هارد ، کار تیم طراحی و تدوین شروع میشه و شما با طراح و تدوینگر مستقیما در ارتباطید و تمامی موارد با سلیقه و تاییدئه شما در گروه انجام میشه.  

  • تحویل پروژه

اگر عروس و داماد همکاری لازم رو داشته باشن بعد از 90 روز پروژه کامل آماده تحویله و تمامی کارهاتون طبق آیتم‌هایی که داخل قرارداد بوده خدمتتون تقدیم میشه.