مقالات عکاسی عروس و داماد

عکاسی عقد حجاب

عکاسی عقد حجاب-طوس استودیو

در حال حاضر آتلیه‌های زیادی در سطح شهر در حال فعالیت و ارائه خدمات به عروس و دامادها هستند اما پیدا کردن آتلیه‌ای که خدمات خود را برای عروس و داماد‌های مقید نیز ارائه دهد کمی سخت است. مسائل مذهبی و اعتقادی برای برخی عروس و دامادها اولویت بسیار مهمی دارد. به همین دلیل خیلی از زوجین دنبال آتلیه ای هستند که در یک فضای امن و آرام و با خیال آسوده بتوانند عکاسی عقد باحجاب خود را انجام دهند.

استدیو تخصصی طوس مفتخر است که برای هر سلیقه و قشری در جامعه خدمات ویژه ای ارائه‌‌ می‌دهد. عروس و داماد ها با هر اعتقاد یا نگاهی می‌توانند تصاویر مهم ترین روز زندگی خود را در این مجموعه ثبت کنند. اگر‌‌ می‌خواهید بدانید عکاسی عقد حجاب در استدیو طوس با چه شرایطی اجرا‌‌ می‌شود در این مطلب با ما همراه شوید.

 

بهترین آتلیه برای عکاسی عقد حجاب

عروس و دامادهایی که احکام اسلامی و مسائل محرم و نامحرم برایشان اهمیت دارد معمولا برای پیدا کردن آتلیه مناسب با چالش‌های زیادی روبه‌رو می‌شوند. آنها مایلند آتلیه‌ای که برای عکاسی عقد باحجاب انتخاب‌‌ می‌کنند علاوه بر تجهیزات مناسب از لحاظ روانی نیز اطمینان خاطر آنان را جلب کند. این دسته از عروس و دامادها برایشان خیلی مهم است که محیط آتلیه اختصاصی باشد و فردی به جز خودشان و خارج از تیم عکسبرداری خانم در لوکیشن حضور نداشته باشد. ما در استدیو طوس این شرایط ویژه را برای اجرای عکاسی عقد حجاب فراهم کرده ایم.

 

همکاری با باغ عمارت‌های خصوصی

برخی آتلیه ها برای تکمیل خدمات خود به عروس و دامادهای عزیز با باغ عمارت‌های سطح شهر و یا خارج از شهر همکاری‌‌ می‌کنند. امکان رزرو اختصاصی این لوکیشن ها نیز برای عروس و دامادهای مقید فراهم شده است. بنابراین زوجین‌‌ می‌توانند به صورت خصوصی در تاریخ مورد نظر خود نسبت به رزرو لوکیشن برای عکاسی عقد حجاب اقدام کنند. در لوکیشن‌های طرف قرارداد استدیو طوس نیز عکاسی عقد باحجاب در محیطی کاملا خصوصی توسط کادر تیم عکسبرداری حرفه‌ای این مجموعه انجام‌‌ می‌شود. بهترین باغ عمارت‌های تهران که با استدیو طوس برای عکاسی عقد حجاب و یا هر‌‌ سبک دیگری همکاری دارند عبارتند از:

 • باغ عمارت الهیه
 • باغ عمارت شیخ بهایی
 • باغ عمارت دشتی
 • باغ عمارت رامش
 • باغ عمارت آیت
 • باغ عمارت اردیبهشت
 • باغ عمارت ماکان
 • باغ عمارت استاد زمان
 • باغ عمارت شیلات
 • باغ عمارت مجلل
 • باغ عمارت کاج

همکاری با باغ عمارت‌های خصوصی-طوس استودیو

 

استخدام پرسنل خانم در آتلیه

یکی از شرایط آتلیه‌‌هایی که خدمات کامل و بدون نقصی به عروس و دامادهای عزیز ارائه‌‌ می‌دهند بکارگیری پرسنل و عکاس خانم در تیم عکس برداری برای متقاضیان و خدمات عکاسی عقد حجاب است. خانم‌‌هایی که با تخصص و توانایی خود به راحتی می‌توانند دوشادوش عکاسان مرد و حتی بهتر از آنان به عکاسی عقد باحجاب شما اقدام و خیالتان را از هر جهت برای کیفیت عکس‌های مهمترین روز زندگی تان راحت کنند.

در استدیو تخصصی طوس گروه اجرایی عکاسی عقد باحجاب به سفارش شما از میان خانم‌های توانمند تیم عکسبرداری و فیلمبرداری مجموعه انتخاب‌‌ می‌شود. همکاران خانم ما این آمادگی را دارند که از تکنیک‌های مختلف تصویربرداری با استفاده از تجهیزات مدرن و دوربین‌های حرفه ای برای ثبت عکاسی عقد حجاب شما اقدام کنند.

 

تصمیم گیری برای آرشیو کار

آرشیو کار عکاسی عقد باحجاب به نظر عروس و داماد بستگی دارد. اگر عروس و داماد مایل نباشند که کارهای خروجی آنان در آرشیو مجموعه ثبت شود استدیو طوس این آمادگی را اعلام می‌کند که طبق تعهد کتبی و اخلاقی که میان دو طرف امضا‌‌ می‌شود هیچگونه آرشیوی از خروجی نهایی عکاسی عقد حجاب شما در این مجموعه نماند. ما به رعایت حقوق و شئونات اسلامی در قبال عروس و دامادهای مقید کاملا پایبند هستیم.

 

اختصاص ادیتور حرفه ای خانم برای روتوش عکس ها و طراحی آلبوم عقد

بعد از اینکه عکاسی عقد باحجاب شما در لوکیشن مورد نظرتان در محیطی کاملاً اختصاصی و با آرامش تمام انجام شد حال نوبت به ادیت عکس، طراحی و چاپ آلبوم شما‌‌ می‌رسد که تقریبا مهمترین بخش در فرایند عکاسی عقد حجاب است. در این مرحله خروجی کار برای اعمال تغییرات یا انتخاب بهترین عکس ها به عروس و داماد نشان داده می‌شود تا در نهایت آلبوم بی‌نظیری از بهترین لحظات مراسم عقد ثبت شود.

به همین دلیل دغدغه عروس و دامادهای مقید به شئونات اسلامی بعد از اجرای عکاسی عقد پایان پیدا نمیکند. برای آنها خیلی مهم است که با توجه به احکام اسلام، ادیتور و طراح خانم بر ویرایش عکس‌های خصوصی آنها نظارت داشته باشد. در این زمینه هم استدیو عکاسی طوس با درک کامل شرایط عروس و داماد‌های عزیز از پرسنل متخصص خانم برای طراحی و ادیت آلبوم ها استفاده‌‌ می‌کند تا خیال زوج‌های معتقدی که به این مجموعه مراجعه‌‌ می‌کنند از هر لحاظ راحت باشد.

 

فضای اختصاصی حتی در لوکیشن‌های باز

پیدا کردن فضای باز مانند باغ، باغ ویلا و… در شرایطی که بتوان آن را به صورت اختصاصی برای عکاسی عقد حجاب رزرو کرد کمی سخت است. معمولاً در این مکان‌ها افراد و عروس و داماد‌های دیگر رفت و آمد زیادی دارند و زوجین مقید به شئونات اسلامی را با چالش‌های زیادی مواجه‌‌ می‌کند. ما در استدیو طوس این اطمینان را به شما می دهیم که اختصاصی ترین لوکیشن های باز را با حفظ شئونات اسلامی در اختیار شما قرار دهیم.

 

مهمترین نکات در عکاسی عقد باحجاب

برای اینکه عکاسی عقد باحجاب شیک، متناسب و ایده عالی داشته باشید بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

 

انتخاب لباس عقد

لباس عقد هم‌‌ می‌تواند رسمی باشد مانند کت شلوار و هم غیر رسمی مانند انواع لباس مجلسی. آنچه در عکاسی عقد حجاب مهم است پوشیده بودن این لباس هاست. رنگ سفید، رنگ آبی روشن، صورتی، طلایی، گلبهی به ترتیب پرطرفدار ترین رنگ ها برای انتخاب لباس مناسب عقد است.

 

استفاده از توربان یا کلاه عقد

اگر مایلید مراسم عقد خود را با رعایت شئونات اسلامی و با یک لباس پوشیده برگزار کنید‌‌ می‌توانید از کلاه عقد یا توربان استفاده کنید. انواع کلاه عقد و توربان با مدل‌های مختلف از جمله پولک دوزی شده، مهره دوزی یا کریستالی در بازار موجود است. برای عکاسی عقد حجاب یکی از این گزینه ها را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید.

دقت کنید که استفاده از توربان و کلاه حجاب برای عروس خانم‌‌هایی مناسب است که نمی خواهند از تور استفاده کنند. اگر همراه با تور از این اکسسوری ها استفاده کنید استایل شلوغی پیدا‌‌ می‌کنید که مناسب روز عقد نیست. اما استفاده از این اکسسوری ها همراه با یک لباس ساده و شیک برای عکاسی عقد حجاب بسیار مناسب است.

 

توربان چیست؟

توربان همان سربند است که برای عکاسی عقد یا عروسی حجاب در طرح ها و رنگ‌های مختلفی ارائه‌‌ می‌شود. در گذشته این پوشش سنتی تنها مورد استفاده زنان آفریقایی قرار‌‌ می‌گرفت اما امروزه در سبک کلاسیک اروپایی استفاده از توربان برای لباس عروسی رواج پیدا کرده است. توربان در عکاسی عقد حجاب به عروس خانم ها استایل کلاسیک و شیکی می‌دهد؛ مخصوصا اگر از آن در کنار دستکش استفاده کنید. بعد از اروپا توربان راه خود را به کشورهای مسلمان نیز باز کرد. تا جایی که امروزه عروس‌های محجبه با استفاده از این اکسسوری به راحتی می‌توانند علاوه بر داشتن یک ظاهر شیک و باشکوه حجاب خود را نیز به زیبایی حفظ کنند.

 

کلاه عقد در عکاسی عقد حجاب

کلاه‌های حجاب هم با انواع کریستال، مهره، سنگ‌های درخشان و… تزیین‌‌ می‌شود و‌‌ معمولا به صورت کج بر روی سر عروس قرار‌‌ می‌گیرد. این کلاه ها را‌‌ می‌توان به راحتی بر روی مو فیکس کرد تا در طول برگزاری مراسم از روی سر عروس نیفتد.

کلاه انگلیسی، کلاه با سایز بزرگ، کلاه‌های تزیین شده با سنگ و مروارید، کلاه حجاب همراه با توربان، توربان با گل یا پاپیون، کلاه تجملی، کلاه حجاب ساده با پارچه‌های ساتن، توربان‌های مرواریدی، توربان با تور دنباله دار، توربان جنس گیپور، توربان و تاج از مدل‌های پرطرفدار در عکاسی عقد حجاب است.

استفاده از توربان یا کلاه عقد-طوس استودیو

ست کردن کلاه یا توربان با لباس عقد

بهتر است مدل و رنگ کلاه یا توربان با لباس عقد ست باشد و هر دو از یک جنس و رنگ انتخاب شود. اگر لباس‌های شما پر از کریستال یا کار شده است است کلاه عقد کریستالی ظاهر‌‌ خوبی به شما‌‌ می‌دهد. اگر از لباس ساده استفاده می‌کنید بهتر است کلاه و توربان شما نیز ساده باشد تا با ایجاد هماهنگی، ظاهری خاص و شیک در روز مراسم عقد داشته باشید و در عکاسی عقد حجاب مانند یک ستاره بدرخشید.

 

انتخاب سایز مناسب لباس، توربان و کلاه عقد

حتما هنگام خرید لباس عقد دقت کنید که متناسب با سایز بدنتان بهترین مدل را انتخاب کنید. به هر حال روز عقد تکرار شدنی نیست و قرار است عکس‌های آن تا همیشه برای شما خاطره انگیز باشد. اگر مدل لباسی را دوست داشتید اما سایز آن به شما نمی خورد اصراری برای خرید آن نداشته باشید.

برای کلاه و توربان عقد نیز دقت کنید سایز آن نه آنقدر گشاد باشد که از روی سرتان بیفتد و نه آنقدر تنگ باشد که به سختی آن را روی موهایتان قرار دهید.

 

ست کردن ساق دست با روسری یا کلاه

اگر از ساق دست استفاده‌‌ می‌کنید بهتر است رنگ آن با روسری یا کلاه شما ست باشد.

 

آرایش ساده و مینیمال برای عکاسی عقد باحجاب

برای داشتن عکس باحجاب آرایش غلیظ خیلی مناسب نیست. آرایش ساده و مینیمال به اندازه کافی شما را در پوشش حجاب شیک و برازنده‌‌ می‌کند.

 

بهترین ژست عکاسی عقد باحجاب

در جامعه ما افراد با سلایق و عقاید فکری متفاوتی زندگی‌‌ می‌کنند. خیلی از عروس خانم‌های جوان که حجاب اسلامی را برای خود انتخاب کرده اند برای پیدا کردن ژست مناسب عقد دچار چالش‌‌ می‌شوند. حجاب به عنوان یک پوشش زیبا، نشانه ای از حیا و عفت است که زیبایی‌های بانوان را از چشمان نامحرم دور نگه‌‌ می‌دارد. اگر‌‌ می‌خواهید بدانید بهترین ژست ها برای عکاسی عقد حجاب چیست با عکاس خود مشورت کنید یا سری به سایت‌های معتبر و صفحات مجازی بزنید.

ممکن است گاهی با مراجعه به صفحات مجازی اینستاگرام یا تلگرام و… نمونه‌‌هایی از عکاسی عقد حجاب نظر شما را جلب کرده باشد و بخواهید برای عکاسی عقد خود نیز ژست خاصی بگیرید. کافیست با کمک عکاس خود کمی خلاقیت به خرج دهید تا با رنگ بندی مناسب و ترکیب لباس عقد و تاج و کلاه بهترین تصاویر را با ژست‌های مناسب ثبت کنید.

بهترین ژست عکاسی عقد باحجاب-طوس استودیو

 

خدمات استدیو طوس برای عکاسی عقد حجاب چیست؟

استدیو طوس با سال‌‌ها تجربه، تخصص و حفظ حریم عروس و دامادهای محترم در زمینه عکاسی عقد باحجاب با افتخار آمادگی خود را برای اجرای عکاسی این روز خاطره انگیز مطابق با شئونات اسلامی اعلام‌‌ می‌کند. این مجموعه با ارائه پکیج عکاسی عقد تاکنون رضایت بسیاری از مشتریان خود را به طور کامل جلب کرده است. پیشنهاد‌ می‌کنیم برای انتخاب بهترین آتلیه عکاسی عقد حجاب، فرصت حضور در استودیو طوس را از دست ندهید. ما با کادری متخصص، مسئولیت پذیر و خوش برخورد در کنار تجهیزات پیشرفته و دوربین‌های حرفه‌ای تمام شرایط لازم را برای ثبت لحظات خاطره انگیز شما در روز عقد تحت موازین اسلامی و فرهنگی ایران عزیزمان فراهم‌ می‌کنیم.


سوالات متداول

1- هزینه عکاسی عقد باحجاب چقدر است؟

هزینه عکاسی عقد باحجاب در هر آتلیه متفاوت است و معمولا بر اساس سابقه آتلیه، تخصص عکاس، تجهیزات عکسبرداری و نوع سفارش عروس و دامادهای عزیز برآورد‌‌ می‌شود.

2- مهمترین آیتم در عکاسی عقد حجاب چیست؟

حفظ حریم خصوصی عروس و داماد در کنار استفاده از تجهیزات حرفه ای عکسبرداری، مهمترین آیتم در عکاسی عقد خجاب است.

3- قیمت عکاسی عقد دفتری چگونه محاسبه‌‌ می‌شود؟

قیمت عکاسی عقد محضری به پارامترهایی چون طول برگزاری مراسم، تعداد عکس ها و… بستگی دارد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *