پکیج شماره دو مراسم

پکیج های آتلیه طوس

طوس استودیو در راستای ارائه خدمات مطلوب و شفاف به مشتریان خود و با توجه به تجربه چندین ساله و در نظر گرفتن ابعاد مختلف مراسم و رویدادها پکیج‌های را متناسب با خواسته ی شما عزیزان در نظر گرفته که می توانین پکیج های متناسب و نزدیک به خواسته خود را انتخاب کنید.

خدمات و پکیج های استودیو طوس

پکیج شماره دو مراسم

 • مناسب برای مراسم‌هایی با حداکثر 200 نفر مهمان
 • مناسب برای مراسم‌های تالار و باغ تالار 
 • مناسب برای مراسم‌های دورهمی، خانوادگی و مجزا
 • تصویربرداری مطابق آیتم‌های پکیج در باغ، عمارت یا لوکیشن انتخابی 
 • تصویربرداری مطابق آیتم‌های پکیج در تالار و باغ تالار  

توضیحات پکیج شماره دو مراسم

 پکیج شماره دو مراسم استودیو طوس مناسب برای با حداکثر 200 نفر مهمان در مراسم‌های مجزا و دورهمی                       در پکیج شماره دو استودیو طوس، تصویربرداری دو دوربینه به‌ صورت رئال و اسلو، هلی‌شات، مووی‌کم، کرین و عکسبرداری کامل در طول روز در باغ، عمارت، باغ تالار و یا لوکیشن انتخابی شما مطابق آیتم‌های پکیج انجام می‌شود.

عروس و داماد ۱۰ روز قبل از انجام مراسم باید یک هارد 1 ترابایتی (فرمت شده) تحویل دفتر استودیو طوس بدهند، تا بعد از انجام عکسبرداری و فیلمبرداری، به محض آرشیو شدن فایل‌های مراسم، در هارد شما هم آرشیو شود. بعد از انجام عکسبرداری و فیلمبرداری مراسم و آماده شدن هارد، مسئول اجرایی استودیو طوس با شما تماس می گیرد تا برای تحویل گرفتن هارد و انتخاب عکس‌ها مراجعه کنید، شما به مدت دو هفته زمان دارید تا عکس‌ها را انتخاب کنید (حداقل ۶۰ عکس) بعد از انتخاب عکس ها هارد را به مسئول اجرایی استودیو طوس تحویل می‌دهید. مسئول اجرایی ما عکس‌های انتخابی شما را به دست طراح و تدوین‌گر داده، از این مرحله به بعد شما با طراح و تدوین‌گر استودیو طوس در تماس هستید و بعد از تایید شما عکس‌ها به لابراتور برای چاپ فرستاده می‌شود.

 • فیلم(کلیپ) دو مرحله رو شامل می‌شود: دمو یا بازدید‌ اولیه و فاینال در مرحله دمو زمانی که کار برای تدوین فرستاده میشه تدوین‌گر با شما تماس می‌گیرد و از شما‌ می‌خواهد اگر موزیک خاص و یا سبک خاصی مد نظر دارید اعلام کنید،بعد از اعلام نظر شما تدوین‌گر شروع به تدوین فیلم می‌کند. بعد از آماده شدن، دمو را بر روی هارد به شما تحویل می‌دهند، اگر به هر علت شما از نتیجه راضی نبودید و یا خواهان تغییراتی بودید، در روند فاینال می‌توانید انجام بدهید. به عبارتی خودتون فیلم رو کارگردانی بکنید😊
 • تصویربرداری دو دوربینه به‌ صورت رئال و اسلو: از زمان شروع کار، دو دوربین، یک دوربین قسمت زنانه و یکی هم در قسمت مردانه به صورت همزمان فیلمبرداری می‌کند. در مراسم های دورهمی و خانوادگی دو دوربین به طور همزمان از زوایای مختلف مراسم فیلمبرداری می‌کنند. اسلو همان اسلوموشن است که با فریم ریت بالا دوربین فیلمبرداری می‌کند. فیلمبرداری رئال به صورت معمولی انجام می‌شود و سعی بر این است که به طور طبیعی از وقایع عروسی گزارش تهیه شود.
 • هلی‌شات: هلی‌شات  از دو کلمه هلی (به معنای هلیکوپتر) و شات (به معنای عکاسی و تصویر برداری) تشکیل شده، از دور قابل کنترل و به صورت هوایی تصاویر رو ثبت می‌کند.
 • مووی‌کم: نام دستگاهی است که دوربین روی آن بسته می‌شود و بخاطر استابلایزری که دارد از لرزش جلوگیری می‌کند و تصاویر حرکتی نرم و زیبا بدون لرزش را ثبت می‌کند.
 • کرین: دستگاهی است که حالت جرثقیل مانند دارد، دوربین روی آن بسته می‌شود و بازویی دارد که می‌تواند به سمت بالا و پایین حرکت کند و تصاویر زیبایی را ثبت کند. معمولا در پیست رقص برای گرفتن تصاویر واید استفاده می‌شود و در مراسم‌هایی با تعداد بالا استفاده می‌شود.
 • آلبوم کیفی رایگان: عکس هایی که برای آلبوم اصلی انتخاب کردید با همان کیفیت در ابعاد کوچک چاپ شده است و به صورت آلبوم کیفی به شما هدیه داده می‌شود.
 •  آلبوم ژورنال ایتالیایی: آلبوم های ژورنالی از برگ های سیلک است و بهترین نوع چاپ می باشد. جلد و رنگ های آلبوم را که در لابراتورار موجود باشد را برای شما ارسال می کنیم و شما می توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. آلبوم همراه باکس و یک آلبوم کوچک جیبی رایگان است.
 • قاب: رنگ قاب ها سفید براق است، در صورت تمایل شما می توانید قاب سفارش بدین و با پرداخت یک ما به تفاوت رنگ قاب خود را انتخاب کنید.

سوالات متداول پکیج شماره دو مراسم

بله این پکیج شامل کرین هم می باشد.

مووی کم دستگاهی است که لرزش دست را می‌گیرد.

بین ۵ تا ۷ دقیقه

بله، کلیه فایل‌ها بر روی هارد به شما تحویل داده می‌شود.

سایز۳۰*۶۰ ده برگ(۲۰ صفحه) به همراه باکس ‌می باشد.

دو دوربین، به صورت همزمان از مراسم عروسی شما فیلمبرداری می‌کنند.

یک عدد قاب شاسی با سایز۵۰*۷۰

پاسخگوی سوالات شما هستیم

هر سوال یا ابهامی را با ما در میان بگذارید و از مشاوره رایگان استودیو طوس بهره‌مند شوید

×