پکیج عقد محضری

پکیج های آتلیه طوس

طوس استودیو در راستای ارائه خدمات مطلوب و شفاف به مشتریان خود و با توجه به تجربه چندین ساله و در نظر گرفتن ابعاد مختلف مراسم و رویدادها پکیج‌های را متناسب با خواسته ی شما عزیزان در نظر گرفته که می توانین پکیج های متناسب و نزدیک به خواسته خود را انتخاب کنید.

خدمات و پکیج های استودیو طوس

پکیج عقد محضری

مناسب برای:

  • مراسم‌هایی با حداکثر 60 نفر مهمان
  • مراسم‌های تالار و محضر  
  • مراسم‌های دورهمی، خانوادگی و مجزا 
  • تصویربرداری مطابق آیتم‌های پکیج در باغ، عمارت یا لوکیشن انتخابی 
  • تصویربرداری مطابق آیتم‌های پکیج در محضر یا تالار 

 

 

توضیحات پکیج عقد محضری

پکیج عقد محضری استودیو طوس مناسب برای عروس و دامادهایی که تعداد مهمان محدود، مراسمی دورهمی و خانوادگی دارند.

در پکیج عقد محضری استودیو طوس شما می‌توانید قبل از رفتن به محضر به باغ و یا لوکیشن انتخابی خود بروید و عکسبرداری شما انجام شود، در این پکیج تصویربرداری یک دوربینه به صورت رئال و اسلو با کیفیت 4k درباغ، عمارت، محضر، تالار و یا لوکیشن انتخابی مطابق آیتم‌های پکیج انجام می‌شود.

عروس و داماد ۱۰ روز قبل از انجام مراسم باید یک هارد 1ترابایتی (فرمت شده) تحویل دفتر استودیو طوس بدهند، تا بعد از انجام عکسبرداری و فیلمبرداری، به محض آرشیو شدن فایل‌های مراسم، در هارد شما هم آرشیو شود. بعد از انجام عکسبرداری و فیلمبرداری مراسم و آماده شدن هارد، مسئول اجرایی استودیو طوس با شما تماس می گیرد تا برای تحویل گرفتن هارد و انتخاب عکس‌ها مراجعه کنید، شما به مدت دو هفته زمان دارید تا عکس ها را انتخاب کنید و هارد را به مسئول اجرایی استودیو طوس تحویل بدهید. مسئول اجرایی ما عکس‌های انتخابی شما را به دست طراح و تدوین‌گر میدهد، از این مرحله به بعد شما با طراح و تدوین‌گر استودیو طوس در تماس هستید و بعد از تایید شما عکس‌ها به لابراتور برای چاپ فرستاده میشود.

  • فیلم(کلیپ) دو مرحله رو شامل می‌شود: دمو یا بازدید‌ اولیه و فاینال در مرحله دمو  زمانی که کار برای تدوین فرستاده میشه تدوین‌گر با شما تماس می‌گیرد و از شما‌ می‌خواهد اگر موزیک خاص و یا سبک خاصی مد نظر دارید اعلام کنید،بعد از اعلام نظر شما تدوین‌گر شروع به تدوین فیلم می‌کند. بعد از آماده شدن، دمو را بر روی هارد به شما تحویل می دهند، اگر به هر علت شما از نتیجه راضی نبودید و یا خواهان تغییراتی بودید، در روند فاینال می‌توانید انجام بدهید. به عبارتی خودتون فیلم رو کارگردانی بکنید😊
  • تصویربرداری اسلو: اسلو همان اسلوموشن است که با فریم‌ریت بالا دوربین فیلمبرداری می‌کند و با ‌کیفیت خوبی اسلوموشن را ضبط می‌کند.
  • تصویربرداری رئال: به صورت معمولی انجام می‌شود و سعی بر این است که به طور طبیعی از وقایع عروسی گزارش تهیه شود.

سوالات متداول پکیج عقد محضری

ما چند باغ،تالار و محضر در نظر داریم، در صورت تمایل می‌تونیم بهتون معرفی کنیم.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

هر سوال یا ابهامی را با ما در میان بگذارید و از مشاوره رایگان استودیو طوس بهره‌مند شوید

×