فرمالیته عروسی چیست؟

چند سالی میشه که عروسی ها به شیوه قدیمی برگزار نمیشن و نیاز نیست عروس و داماد همون روز برگزاری مراسم با هزار استرس و خستگی به آتلیه برن و نگران ترافیک و دیر رسیدن به عروسی و یا بد بودن عکسا بشن. اینجاس که فرمالیته عروسی به کمک عروس و دامادها و حتی آتلیه عروش و داماد میاد تا بتونن بهترین عکس ها و فیلم ها رو ثبت کنن.

خب فرمالیته چیه؟

فرمالیته یا (شبیه سازی یا تشریفات ) به این معنیه که شما قبل از برگزاری مراسم اصلی عروسی خودتون عکس ها و فیلم هایی  رو که دوست دارین میگیرید.

چه لباسی باید برای فرمالیته بپوشید؟

خب این کاملا به خودتون بستگی داره بعضی ها مایل هستند همون آرایش، مدل مو و لباسی که برای روز عروسی انتخاب کردن بپوشن.

بعضی ها ترجیح میدن از یک لباس دوم با مدل مو و ارایش متفاوت. لباس اسپرت. لباس ساحلی یا لباس سوارکاری استفاده کنن.

 چه لوکشین های برای فرمالیته هست؟

فرض کنید تاریخ عروسی شما در بهار است اما شما علاقه دارید عکاسی عروسی خود را در فصل پاییز انجام دهید. یا تمایل دارید عکاسی در جنوب کشور با تم ساحلی باشد اینجاست که با توجه به علایق خودتون لوکشین های مختلفی که برا برگزاری فرمالیته هست را انتخاب میکنید

ما در آتلیه طوس چند لوکشین مختلف برای  فیلم برداری فرمالیته عروسی و عکاسی و فیلمبرداری اختصاصی داریم که به شکل پکیج‌هایی متناسب با نیاز و سلیقه‌اون ارائه میشن.

تور عکاسی عروسی در ترکیه (هلی شات در طول روز-مووی کم-تدوین کامل پروژه- عکسبرداری خبری- عکسبرداری کامل در طول روز-آلبوم ژورنال ایتالیایی)

عکاسی عروس در استانبول (هلی شات در طول روز-مووی کم-تدوین کامل پروژه- عکسبرداری خبری- عکسبرداری کامل در طول روز-آلبوم ژورنال ایتالیایی)

تور فرمالیته چابهار (هلی شات در طول روز-مووی کم-تدوین کامل پروژه- عکسبرداری خبری- عکسبرداری کامل در طول روز-آلبوم ژورنال ایتالیایی)

فرمالتیه تهران (هلی شات در طول روز-مووی کم-تدوین کامل پروژه- عکسبرداری خبری- عکسبرداری کامل در طول روز-آلبوم ژورنال ایتالیایی)

فرمالتیه شمال (هلی شات در طول روز-مووی کم-تدوین کامل پروژه- عکسبرداری خبری- عکسبرداری کامل در طول روز-آلبوم ژورنال ایتالیایی)

فرمالتیه کاشان (هلی شات در طول روز-مووی کم-تدوین کامل پروژه- عکسبرداری خبری- عکسبرداری کامل در طول روز-آلبوم ژورنال ایتالیایی)

البته نگران نباشین که بالاخره کدوم رو انتخاب کنین! تیم مشاوره طوس استودیو هم به شکل تلفنی و هم حضوری آماده‌اس که جواب همه سوالای شما رو بده تا بتونین بهترین انتخاب رو داشته باشین.

مزایای فرمالیته عروسی

  • انتخاب لوکشین دلخواه برای عکاسی و فیلم برداری
  • داشتن چندین استایل متفاوت در عکس ها
  • تمرین مدل رقصیدن. طرز ورود به سالن . چگونگی برخورد لا مهمان ها و..
  • داشتن عکس های مختلف با ژست های دلخواه
  • نداشتن استرس و نگرانی در روز عروسی
  • امتحان کردن مدل مو و آرایش متفاوت
  • امکان عوض کردن عکس ها در صورت ناراضی بودن
  • انتخاب آتلیه عروس و داماد برای فیلمبرداری روز فرمالیته

خوب از آب دراومدن عکس و فیلم‌های فرمالیته به عوامل زیادی بستگی داره که ما توی مجله طوس سعی می‌کنیم این مسائل رو یکی یکی بررسی کنیم. اما چیزی که بدون شک تاثیر فوق العاده ای رو نتیجه کار داره و باعث میشه بهترین فلیم فرمالیته عروسی رو داشته باشین، انتخاب آتلیه عکس حرفه‌ایه. کار فیلمبرداری و عکاسی مراسم عروسی و فرمالیته تجربه و توان بالایی میخواد چون فرصت برای جبران اشتباه نیست! چه شب عروسی باشه چه روز فرمالیته قطعا تکرار نشدنی‌ان! پس نمونه کارهای ما رو ببینید، لوکیشنهای فیلمبرداری عروسی، خدمات و پکیج‌ها و پیج اینستاگرام ما رو سری بهش بزنید و هر سوالی داشتین از ما بپرسین.
طوس استودیو براتون آرزوی خوشبختی می‌کنه ❤

5/5 - (2 امتیاز)

Leave a Reply

×